Kayaşehir temizlik şirketleri

Kayaşehir Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Kayaşehir Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu: 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp: +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Mail Gonder: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
 Ofis Adresimiz : Kayaşehir 34310 / İstanbul

Sosyal Medya’da Biz

Neler Yapıyorız ?

Mina Temizlik Şirketi yaklaşık olarak 12 yıldır  Kayaşehir ev Temizliği,  KAYAŞEHİR Ofis Temizliği,  KAYAŞEHİR İnşaat Sonrası Temizlik  hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Kayaşehir Cam & Dış Cephe Temizliği,  Kayaşehir Koltuk Yıkama Hizmeti, Kayaşehir Böcek ve Haşere İlaçlamaYangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz.  Yenibosna’ da uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Kayaşehir Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Temizlik sırasında kullanılan tüm malzemeler Mina Temizlik tarafından temin edilmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın ayrıca  Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz. Yenibosna dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz.Hizmetlerimiz kayaşehir dış cehpe temizliği şirketleri firmaları ,kayaşehir inşaat sonrası temizliği şirketleri firmaları kayaşehir ofis temizliği şirketleri firmaları, kayaşehir yangın sonrası temizliği şirketleri firmaları kayaşehir su baskını temizliği şirketleri firmaları kayaşehir kafe temizliği şirketleri firmaları  kayaşehir resturant temizliği şirketleri firmaları, kayaşehir ev temizliği şirketleri firmaları günlük temizlikçi bayan ,gündeliçi temizlikçi kadın mina temizlik şirketleri firması hizmeti kayaşehir.

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Yenibosna bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kayaşehir en ucuz temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Mina Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. Kayaşehir temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Kayaşehir Ev Temizliği

21 Yıldır Kayaşehir  Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere sürekli iyi hizmet vermekteyiz.

Hijyen her alanda olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bunun için yaşam alanlarınız başta olmak üzere çevreyi genel anlamda temiz tutmak çok önemlidir. Ev ve ofis gibi alanlarda temizlik ise mutlaka özen gerektirir. Eğer bu temizliği yapacak zamanınız yoksa bu durumda Mina temizlik olarak biz size destek sağlıyoruz. Kayaşehir Ev Temizliği Kayaşehir’de oturuyor ve ev temizliği yaptırmaya ihtiyacınız varsa, biz güvenilir elemanlarımızla size hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz temizlik konusunda elinden geleni yapacağı gibi ne yapması gerektiğini de çok iyi bilmektedir.

https://www.minatemizlik.com/kayasehir-temizlik-sirketi/

 

 

 

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

Dış Cephe Temizliğinde Malzeme ve Uygulamalar Temizlik şirketlerinin hizmeti kapsamında her alan dış cephe temizliği, standartların dışında daha kaliteli ve özel malzemelerin kullanıldığı bir uygulamadır. Malzeme konusunda gösterilen kalite hassasiyeti, işçilik konusunda da aynıdır. Dış Cephe Temizlik Şirketi tarafından özenli bir çalışma gerçekleştirilir. Zaman içerisinde hava şartları ve çevresel faktörlerden kirlenen ve kalitesiz bir görüntü sunan dış cephelerin, düzenli temizlenmesi gerekir. Dış Cephe Temizlik Şirketi tarafından düzenli temizlendiğinde oldukça estetik bir görüntüye sahip olur. Bu bağlamda Dış Cephe Temizlik Şirketi tarafından profesyonel bir ekiple temizlik yapılması önemlidir.

https://www.minatemizlik.com/kayasehir-temizlik-sirketi/

 

 

 

 

 

Kayaşehir Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip. Sabit fiyat garantisi.

Ofis gün boyunca yoğun çalışma alanları olduğu için sürekli olarak kirlenir. Ortamda biriken toz ve kirler sağlıksız sonuçlar oluşturabileceği gibi çalışma veriminin de düşmesine neden olacaktır. Bunun için ofisin büyüklüğüne göre düzenli olarak temizlik işleminin yapılması şarttır. Ofis temizlik işlemi genellikle sabah personel gelmeden ya da akşam personel gittikten sonra yapılır. Bu işin aksamamasını sağlarken aynı zamanda içeride istenilen temiz ortamında oluşmasını sağlayacaktır. Ofis içinde çalışan personelin bir sonraki gün temiz bir alana geliyor olması performansını artıracağı gibi aynı zamanda işin düzenli bir şekilde devam etmesine de imkan tanımış olacaktır. Ofis temizlik işlemlerinde günlük, haftalık ya da genel temizlik hizmeti sağlanabilir. İstediğiniz ne tür temizlik işlemi olursa olsun biz size gerekli olan tüm desteği sağlayabiliriz.

https://www.minatemizlik.com/kayasehir-temizlik-sirketi/

 

 

 

Kayaşehir İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

Yeni yapısı tamamlanmış olan alanların temizliği zordur. Çünkü inşaat artıkları ciddi bir uğraş ve zaman geçirmenize neden olur. Dolayısıyla insanların gün boyunca çalıştıklarını ve kendilerine ayıracak zamanlarının bile olmadığını düşünürseniz burada Mina temizlik firmasından destek almak en iyi çözüm olacaktır. Firmamız kurulduğu günden bu yana temizlik noktasında müşterilerine en iyisini ve en hijyenini vaat etmiş ve bugüne kadar da bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir. En iyi Kayaşehir temizlik şirketi olarak gösteriliyor olmamız bizim hem burada hem de İstanbul’un her bölgesine temizlik hizmeti verebiliyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Kayaşehir temizlik şirketi olan Mina Temizlik yalnızca inşaat temizliği değil aynı zamanda ev ve ofis temizliği noktasında da müşterilerine her zaman kalite sunmuştur. Evlerimiz ve ofislerimiz hijyenlerine dikkat edilmesi gereken alanlarımızdır. Bu nedenle de sizin vaktiniz olmadığında ya da sizi uğraştıracak olduğunda bizden yardım talep edebilirsiniz. İsterseniz fabrikanız için zemin temizliğinde de size destek sağlayabileceğimizi unutmayın.

https://www.minatemizlik.com/kayasehir-temizlik-sirketi/

 

 

 

Kayaşehir Gündelik Temizlikçi

Günlük / Haftalık / Aylık periyotlar ile gündelik temizlikçi temini.

Kayaşehir temizlik şirketleri arasında her zaman bir adım önde olmamız bizim aynı zamanda bölgesel değil İstanbul genelinde de hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Kayaşehir temizlik şirketi Mina Temizlik olarak bugüne kadar sağlamış olduğumuz temizlik işlemlerinde her zaman olumlu geri dönüşler aldık ve almaya da devam ediyoruz. Bizimle sitemiz üzerinden isterseniz de telefon numaralarımızdan iletişime geçmeniz halinde en kısa zamanda sizinle bir görüşme sağlanacak gerekirse alan tespiti yapılarak temizliğin başlatılması için zemin oluşturulacaktır. İnşaat temizliği zor bir süreçtir bu nedenle de kendi başınıza bunun üstesinden gelmek zor olabilir Kayaşehir temizlik şirketleri arasında marka haline gelmiş olan firmamız size bu konuda en iyi desteği sunarak tertemiz alanlara sahip olmanızı sağlar. Size düşen ise inşaat sonrasında tertemiz bir evde oturmak olacaktır. İyi bir temizlik aynı zamanda hijyen gerektirir bu nedenle de tamamen hijyenik ortamlar sizleri bekliyor olacaktır.

https://www.minatemizlik.com/kayasehir-temizlik-sirketi/

 

 

Kayaşehir Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Kayaşehir koltuk temizliği şirketi arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Koltuk temizleme araçlarımızla birlikte yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. 21 yıllık deneyimli bir işimiz olduğu için koltuklarınızın temizliğini gönül rahatlığı ile bizlere bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlı koltuk temizleme hizmetlerimizde en kaliteli organik temizleyici maddeler kullandığımızdan temizlik boyutunu bizzat yerinde göreceksiniz.

Kayaşehir Temizlik Hizmeti İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • 21 Yıllık Temizlik Tecrübesi
 • Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Para İade Garantisi & Ücretsiz Temizlik
 • 3000’in üzerinde ev ve ofis temizliği
 • Profesyonel Temizlik Kadrosu
 • İhtiyaç Halinde Acil Temizlik Hizmeti
 • Sabit Fiyat Garantisi ile içiniz rahat olsun
 • Güvenilir & Kaliteli Temizlik hizmeti
 • Ekonomik Temizlik Paketleri
 • Söz verdiğimiz saat ve tarihte iş teslimi.
 • En kaliteli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri

21+Yıllık Deneyim%100Müşteri Memnuniyeti3,000 + Ev ve Ofis Temizliği

 • Müşteri Yorumları Hakkımızda Ne Dediler ?

  ELİF ÖZDEMİR

  ELİF ÖZDEMİR

  Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Selin Akkuş

  Selin Akkuş

  Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Merve Yalıntaş

  Merve Yalıntaş

  Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Hakan Akdağ

  Hakan Akdağ

  Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Harun Taştan

  Harun Taştan

  Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz
  •  
  Yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın. Mina Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin yorumları sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyiz. As a app web crawler expert, I help organi zations adjust to the expanding significace of internet promoting. author-widget

  Farhan Rio

  Agent Manager As a app web crawler expert, I help organi zations adjust to the expanding significace of internet promoting. mr-brad

  Leofar Tom

  Founder of Ref Group As a app web crawler expert, I help organi zations adjust to the expanding significace of internet promoting. ManProstateExam

  Rapht Goki

  Agent Manager As a app web crawler expert, I help organi zations adjust to the expanding significace of internet promoting. team-01

  Amy Herzog

  Agent Manager
 • su baskını temizliği

  mağaza temizliği

  restura temizliği

  koltuk yıkama

  yurt temizliği

  cami temizliği

  böcek ilaçlama

  depo temizliği

  ofis temizliği

  inşaat sonrası temizlik

  temizlik istanbul

  temizlik şirketleri

  istanbul temizlik şirketleri

  temizlik hizmeti

  temizlik şirketi

   ev temizlik şirketi

  gemi temizliği

  cam temizliği

  mina temizlik şirketi

Previous Post

Leave A Comment

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602