Subaskını Temizlik Şirketi

Su Baskın Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Su baskın Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Subaskını : 34310 / İstanbul

 

 

Mina Temizlik Şirketi olarak, yılların verdiği tecrübe ve uzman ekibimizle su baskını temizliği konusunda hızlı, etkili ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Su baskınları, iş yerlerinizde ve yaşam alanlarınızda büyük hasarlara yol açabilir. Bu tür acil durumlarda yanınızda olup, en kısa sürede normal hayatınıza dönmenizi sağlamak için buradayız.Acil durumlar için günün her saati hizmet sunmaktayız.Hızlı Yanıt: Su baskınına en kısa sürede müdahale ederek hasarın büyümesini engelliyoruz.

Mina Temizlik Şirketi olarak, ev temizliği konusunda yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuzla müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Evlerinizin temiz, düzenli ve hijyenik olmasını sağlamak için profesyonel çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olup, ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Mina Temizlik Şirketi olarak, yılların verdiği deneyim ve profesyonel ekibimizle dış cephe cam temizliği hizmetleri sunmaktayız. Binalarınızın dış cephesinin temiz ve estetik görünümünü korumak için en ileri temizlik tekniklerini kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli olup, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul Ofis Temizliği

Mina Temizlik Şirketi olarak, yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuzla ofis temizliği konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız. İş yerlerinizin hijyenik, düzenli ve profesyonel bir görünüme kavuşmasını sağlamak için buradayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olup, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktayız.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

Mina Temizlik Şirketi olarak, yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktayız. İnşaat sonrası oluşan kir, toz ve kalıntıları profesyonel yöntemlerle temizleyerek mekanlarınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olup, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Gündelik Temizlikçi

Ev veya işyerinizin temizliği ve düzeni sizin için önemliyse, doğru yerdesiniz! Profesyonel temizlikçi kadın ekibimiz, size en iyi temizlik deneyimini sunmak için burada. Ev yaşamınızı veya iş yerinizi daha konforlu ve ferah hale getirmek için uzmanlığımızı ve titizliğimizi kullanıyoruz.

İstanbul Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

 Koltuk temizliği şirketi arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Koltuk temizleme araçlarımızla birlikte yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. 21 yıllık deneyimli bir işimiz olduğu için koltuklarınızın temizliğini gönül rahatlığı ile bizlere bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlı koltuk temizleme hizmetlerimizde en kaliteli organik temizleyici maddeler kullandığımızdan temizlik boyutunu bizzat yerinde göreceksiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

Shopping Cart (0 items)
X
Temizlikçi Çağır - 05324551602