KOLTUK YIKAMA

Yerinde Koltuk Temizliği

Koltuk Yıkama Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Koltuk Yıkama Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Sefaköy : 34310 / İstanbul

Mina Temizlik Şirketi ile Profesyonel Kurumsal Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuklarınızı Yenileyin, Hijyeninizi Koruyun

Mina Temizlik Şirketi olarak, kurumsal müşterilerimize koltuklarınızı temiz, ferah ve hijyenik bir şekilde tutmak için profesyonel koltuk yıkama hizmetleri sunuyoruz. Ofis koltukları, koltuk döşemeleri, kanepe ve sandalyeler gibi kumaş ve deri yüzeylerin temizliğini titizlikle gerçekleştirerek, işyerinizin temiz ve düzenli bir ortamda olmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kumaş Koltuk Yıkama

Ofis koltukları ve kumaş koltuk döşemeleri için özel olarak formüle edilmiş temizlik solüsyonları kullanarak, koltukların derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz. Leke ve kirlerden arındırılan kumaşlar, yenilenmiş ve hoş bir kokuyla tazelenmiş oluyor.

Deri Koltuk Temizliği

Deri koltuklarınızın temizliği ve bakımı konusunda uzmanız. Özel deri temizleme ve bakım ürünleri kullanarak, deri koltukların temizliğini gerçekleştiriyor ve parlaklığını korumasını sağlıyoruz.

Kanepeler ve Sandalyeler

Ofis ortamlarında kullanılan kanepeler ve sandalyelerin temizliğini ve bakımını yapıyoruz. Her türlü kumaş ve deri yüzeyleri için uygun temizlik yöntemlerini kullanarak, kanepelerin ve sandalyelerin hijyenik bir şekilde kalmasını sağlıyoruz.

Hızlı ve Etkili Hizmet

Profesyonel ekiplerimiz ve modern ekipmanlarımızla hızlı ve etkili bir şekilde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. İşletmenizin faaliyetlerini aksatmadan, koltukların temizliğini gerçekleştiriyor ve kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 Ev Temizliği

Genel Ev Temizliği

Ev içindeki her odanın temizliğini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Zeminlerin süpürülmesi, toz alma, mobilyaların silinmesi, camların temizlenmesi ve diğer temizlik işlemlerini profesyonel bir şekilde yaparak, evinizin temiz ve düzenli olmasını sağlıyoruz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Yüksek binaların dış cephe cam temizliği için güvenli çalışma prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanıyoruz. İş güvenliği standartlarına dikkat ederek, yükseklik korkusu yaşamadan temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.Modern ve etkili temizlik ekipmanları kullanarak, dış cephe camlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde temizliyoruz. Özel temizlik solüsyonları ve teleskopik fırçalar kullanarak, zorlu lekeleri ve kirleri kolayca çıkarıyoruz.

Ofis Temizliği

Genel Ofis Temizliği

Masaların, zeminlerin, camların ve diğer yüzeylerin temizliğini gerçekleştirerek, ofisinizdeki toz ve kirleri etkili bir şekilde temizliyoruz. Ofis mobilyalarının silinmesi, toz alma işlemleri, çöp kutularının boşaltılması gibi genel temizlik işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

İnşaat Temizliği
Yeni yapısı tamamlanmış olan alanların temizliği zordur. Çünkü inşaat artıkları ciddi bir uğraş ve
zaman geçirmenize neden olur. Dolayısıyla insanların gün boyunca çalıştıklarını ve kendilerine
ayıracak zamanlarının bile olmadığını düşünürseniz burada Mina temizlik firmasından destek almak
en iyi çözüm olacaktır. Firmamız kurulduğu günden bu yana temizlik noktasında müşterilerine en
iyisini ve en hijyenini vaat etmiş ve bugüne kadar da bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir. En
iyi Sefaköy temizlik şirketi olarak gösteriliyor olmamız bizim hem burada hem de İstanbul’un her
bölgesine temizlik hizmeti verebiliyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Mina Temizlik Şirketi ile Kurumsal Gündelikçi Bayan Hizmetleri

Profesyonel ve Güvenilir Gündelik Temizlik Hizmetleri

Mina Temizlik Şirketi olarak, işletmenizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için deneyimli ve güvenilir gündelikçi bayanlar sunuyoruz. Ofislerinizin, işletme alanlarınızın veya kurumsal mekanlarınızın temizliği ve düzeni bizim önceliğimizdir. Uzman ekiplerimizle temizlik hizmetlerini planlıyor, düzenli bir şekilde gerçekleştiriyor ve işletmenizin profesyonel imajını koruyoruz.

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Kapsamlı Koltuk Temizliği

Kumaş türüne uygun temizlik yöntemleri ve özel leke çıkarıcılar kullanarak, koltuklarınızın kapsamlı temizliğini gerçekleştiriyoruz. Toz, kir, leke ve kötü kokuları etkili bir şekilde temizleyerek, koltuklarınızı taze ve ferah bir görünüme kavuşturuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

 

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

 

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

Temizlikçi Çağır - 05324551602