İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Mina Temizlik

 Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

 Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
 GSM :0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri arasında öne çıkan firmamızla müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda istenilen tarih, saat ve mekânda kaliteli ve titiz bir şekilde temizlik hizmeti vermekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren firmamızdaki kullanılan malzemelerdeki orijinalliğe ve kaliteli olmasına önem veriyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda arzu edilen temizliği özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere verdiğimiz temizlik hizmetini daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmamız için teknolojiye ayak uydurarak, kullandığımız temizlik malzeme ve ürünlerinin en iyisi ve son teknolojik cihazlar olmasına dikkat ediyoruz. Sizler de temizlik hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ön görüşme sağlayabilir ve çalışanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

(İsatanbul) mina Temizlik Şirketi şirketleri olarak > Ev korola viroz buhar makinasıyle, dezenfekte hizmet vermektezi Temizliği,  Ofis Temizliği,  İnşaat Sonrası Temizlik  hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Cam & Dış Cephe Temizliği  Koltuk Yıkama Hizmeti, Böcek ve Haşere İlaçlamaYangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz.  Uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Temizlik Şirketi;- olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Temizlik sırasında kullanılan tüm malzemeler Mina Temizlik tarafından temin edilmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın ayrıca  Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz.  Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz.hizmetlerimiz bağcılar dış cehpe temizliği şirketleri firmaları istanbul ofis temizliği şirketleri firmaları mina temizlik şirketleri firmaları inşaat sonrası temizliği şirketleri ,firmaları mina temizlik şirketleri bağcılar oto park temizliği şirketleri firmaları istanbul ev temizliği şirketleri firmaları ,istanbul gündelikçi bayan şirketleri firması günlük temizlikçi kadın şirketleri firması mina temizlik şirketleri firmaları istanbul kafe temizliği şirketi ,şirketleri< istanbul resturan temizliği şirketi şirketleri :istanbul depo temizliği şirketi şirketleri-istanbul mağaza temizliği şirketi şirketleri
Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde istanbul bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. en tercübeli temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Mina Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Temizlik İşleminde Nasıl Bir Yol İzliyoruz

Firma olarak profesyonel ekibimiz ile temizlik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an size bir telefon kadar uzağız. Temizlik şirketleri arasından bizi tercih ederek mekânlarınızın temizliği için en iyi hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih edecek müşterilerimizin bilmesi gerekenler arasında temizlik hizmetimizde nasıl bir yol izlediğimiz sorusudur. Temizlik hizmeti konusunda öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve arzusunun neler olduğunu detaylı olarak bilgialmaktayız. Bu istek ve arzuları ön planda tutarak kaliteli ve titiz bir şekilde sağlıyoruz. Sterilizasyon ve hijyen kurallarına uyarak müşterilerimizin yaşam alanlarını temiz olarak teslim ediyoruz. Tecrübeli ve alanında uzman ekibimiz tarafından önemli noktaların temizliğini titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de yaşam alanlarınızda kaliteli ve hijyenik bir yol izlenilsin istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

 

Dış Cephe Temizliği Nasıl Olmalıdır?
Her temizlik türünün kendi içerisinde dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır. Bir yer temizliği ile dış cephe temizliğini sonuçta bir tutmamız mümkün değildir. Firma olarak bizlerin her alana özel çalışma stratejisi geliştirmemiz alacağımız sonuca da direkt olarak etki etmektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ilerlememiz dış cephe temizliği konusunda iddialı olmamızı sağlamaktadır. Bizler için dış cephe temizliğinde öncelik tabii ki güvenlik gerektirmektedir. Bina, apartman, iş alanı ne olursa olsun temizliği yapacak çalışanlarımızın güvenliği sağlanır. Sonrasında dış cephede leke, kir durumu tespit edildikten sonra buna yönelik işlemler başlatılır. Gerekirse birden fazla çalışan ile kısa süre içerisinde çalışma tamamlanır.
Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Ettiklerimiz

Firma olarak bizleri diğer firmalardan ayıran elbette bazı hususlarımız bulunmaktadır. Öncelikle bu çalışmalarımız neticesinde elde ettiğimiz 18 yıllık çalışma tecrübesi bizleri ön plana atmaktadır. Çalışanlarımız ile birlikte yürüttüğümüz iş birliği de bir diğer önemli faktör olmaktadır. Bizler biliyoruz ki bu dönemde insanların geçirdikleri zaman oldukça kıymetli. Firma olarak bu anlamda hızlı hareket ve özenli bir şekilde işi bitirmeye özen gösteriyoruz. Çalışma alanının durumuna göre çalışanlarımızın sayısında artış sağlayarak sizlerin zamanından çalmıyoruz. Ancak aceleci olmamız asla üstünkörü iş yaptığımız anlamına gelmemeli. Bizlerle çalıştığınızda ne derece iyi sonuçlar alacağınızı bizzat göreceksiniz.
Dış Cephe Temizliğine İhtiyacınız Olduğunda Yapmanız Gerekenler
Herhangi bir alanda dış cephe temizliğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Üstelik daha önce bir temizlik firması ile çalışmadıysanız seçim konusunda zorlanmanız da oldukça olası bir durumdur. Özellikle son zamanlarda artan temizlik firması sayısı sizleri bu noktada ikileme düşürebilecektir. Ancak firmamız bu noktada tercih konusunda zorlanmayacağınız fırsat ve bilgilendirmeleri sizler adına yapmaktadır. Yapmanız gereken bu yazıyı okuduktan sonra bize telefon ya da internet sitemiz üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. Gerekli iletişim sonrası bizlere hangi alanda temizlik ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz gerekir ki bizde buna yönelik hazırlıklarımızı yapalım.
Ancak bizler üstünkörü iş yapmak istemediğimiz için gerekirse dilerseniz temizlik öncesi alana gelip inceleme yapmaktayız. Öncesinde oluşturacağımız planlama neticesinde ortaya çıkacak sürprizlere engel olmak da mümkün olmaktadır. Gerekli çalışan sayımımızı, kullanacağımız ekipmanları da bu doğrultuda hazırlamaktayız. Bunları sizlerden alacağımız bilgiler neticesinde de hazırlamamız elbette mümkündür. Son olarak fiyatlanma konusunda bilgilendirme yapıldıktan sonra gerekli randevu oluşturulur. Gün içerisinde alana gelen çalışanlarımız kısa süre içerisinde temizlik işlemini tamamlayarak sizlere sonucu sunmaktadır.
Uygun Fiyatlandırma, Etkili Çözümler!
Son zamanlarda internet üzerinde özellikle virüs sonrası birçok temizlik firması türemiştir. Önüne gelen her insan bu noktada etkili hareket ederek çözümler sunduğunu dile getirmektedir. Ancak dikkat edilmelidir ki çoğu gerçeklik taşımamaktadır. Firmamız Corona’ya karşı etkili temizlik sunması neticesinde sertifika elde etmiştir. Aynı zamanda sadece dış cephe temizliği yapmamaktayız. Dış cephe temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliğini uygun ve sabit fiyatlarla sizler adına gerçekleştirmekteyiz. Bizlere telefon numaramızdan ulaşarak daha fazla bilgi edinebilir, gerekli randevunuzu gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz.


İnşaat Sonrası Temizliği
Temizlik, her bireyin özellikle son zamanlarda virüs ile birlikte dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Kişiler gerekli sağlıklarını korumak ve aynı zamanda ortamda ferah ve bakterisiz ortam yaratmak için buna başvurmaktadır. Temizlik kişisel olarak gerçekleştirilebilmektedir ancak kimi durumlarda profesyonel bir hizmet gerekir. İnşaat sonrası temizliği de bu alanlardan birisidir. Gerekli tecrübesi olmayan kişi ya da kişilerce gerçekleştirilmesi mümkün olmayan işlemlerden birisidir. Firmamız edindiği 14 yıllık tecrübesi ile sizlere bu konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir.
İnşaat Sonrası Temizliği Profesyonellik Gerektirir
İnşaat işlemleri oldukça uzun süreli ve pis bir şekilde gerçekleşmektedir. Kullanılan malzemelerin alana verdiği kir ve lekelenmeler ciddi olmaktadır. Ve bunlar basit temizleme işlemleri ile çıkmamakta ya da kişiler çıkarmaya çalışırken zemine zarar verebilmektedir. Firmamız inşaat sonrası temizliği sırasında özenle işlemleri sürdürmektedir. Kullandığımız temizlik malzemeleri ve ekipmanlar neticesinde hiçbir zemine zarar vermeden, çizmeden ancak bulunan lekenin kesin çıkmasını sağlamaktayız. Sizlere zorlu gelen ancak gerekli müdahaleler neticesinde kolaylıkla halledilecek bu temizliği profesyonel bir şekilde olması gerektiği gibi hallediyoruz.
İnşaat Sonrası Temizlikte Dikkat Ettiklerimiz
Firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini temele alarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bizler için müşteri kazanmak maddi çıkar kazanmaktan daha öte olmaktadır. Kişilerin duyguları ile oynamak bir kenara dursun onların içine sinmeyen en ufak bir iş yapmayı istememekteyiz. Bu doğrultuda en iyi şekilde çalışmalarımızı planlamaktayız. İnşaat sonrası temizlik kaba olarak tavan, yerler ve cam- pencere gibi yüzeyler olarak ayrılmaktadır. Her alana özel olarak çalışanlarımız ayrılmaktadır. Kullandığımız yurt içi ve yurt dışından getirttiğimiz ekipmanlar bunlara göre bölünüp işleme geçilmektedir.
Çalışanlarımızın iş birliğine olan yatkınlığı neticesinde alanlara daha çabuk bir şekilde müdahale etmek mümkün olmaktadır. Birlikte çalışmanın getirdiği kuvvet ile birlikte imkansız, çıkması zor olarak baktığınız temizlik işlemi en kısa sürede sağlanır. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde atacağımız adımlardan emin bir şekilde ilerleme sağlamaktayız. Çalışan arkadaşlarımız ekipmanların en etkili nasıl sonuç vereceğini bildiklerinden sizlere sağlanacak olan memnuniyet kolay elde edilmektedir. İstediğiniz her sonucu bu sayede sağlayabilmekteyiz. Firmamızın müşterilere sağladığı güven de tam olarak bu sayede elde edilir. Bizlere ulaşmanız takdir de inşaat sonrası temizliklerinizi rahatlıkla sizler adına gerçekleştirmekteyiz.
İnşaat Sonra Temizliği İçin İzlenen Adımlar
Firmamızın temizlik işlemine başlamadan önce gerçekleştirdiği bazı adımlar bulunmaktadır. Genel olarak işleyiş süreci şöyle olmaktadır:
Müşteri telefon ya da internet aracılığı ile bizlere ulaşır.
Temizlik yapılacak alan ya da konu hakkında bilgi edinilir.
Mümkünse alan gidip bizzat incelenerek ilk elden fikir oluşturulur.
Randevu sistemi ile gerekli gün verilir.
Gün geldiğinde çalışanlarımız gerekli ekipmanlar ile birlikte saatinde ortamda bulunur.
Planlanan sistem neticesinde temizlik işlemine başlanır.
Kısa zamanda etkili sonuçlar alabilmek için planı takip edip profesyonel sonuçlar elde edilir.
Firmamızın Müşterilere Sunduğu Memnuniyet
Yıllardır temizlik sektöründe bulunmamız ile birlikte tahmin edersiniz ki müşterilerin bizlerden beklentilerini az çok artık tahmin edebiliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini de bu istekleri doğrultusunda kazanacağımızdan özellikle dikkat etmekteyiz. Ancak gelişen ve değişen toplumla birlikte kişilerin talepleri artabilmekte, ortaya değişik hastalık sebepleri çıkabilmektedir. Bunlarda firmamızın kendi bünyesinde değişim sağlamasını gerektirir. Firmamız durmadan ilerlemeyi kendisine bir hedef olarak belirlemektedir. Değişim neticesinde çalışanlarımızla birlikte profesyonel hizmet vermemiz daha kolay olmaktadır. Üstelik müşterilerin daha da memnun olması sağlanır. Gerekli gördüğünüz temizlik hizmetleri neticesinde bizleri tercih edin. En güzel sonuçları sizler adına sağlayalım. Gerekli telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizliği
Kişilerin hayat içerisinde düzenini sağlamak ve sağlığını koruyabilmek için yapması gereken kimi durumlar bulunmaktadır. Bunların başında sağlıklı beslenmek ve temizlik gelmektedir. Günümüzde temizlik giderek önemini arttırmaktadır. Gelişen dünyanın çabuk kirlenen ortam ve havası ile birlikte virüsün de yayılım göstermesi ile hijyen daha da önem kazandı. Bu gibi ekstrem durumlar neticesinde yapılacak temizlikler farklılık gösterir. Virüs gibi kişilerin profesyonel yardım alması gereken bir diğer durum ise: yangın sonrası temizliği olmaktadır. Yangın sonrası oluşan ortamda bireysel temizlikten ise temizlik firmamız ile çalışmak sizlere güzel sonuçları getirecektir.
Yangın Sonrası Temizliği için Firma Şart
Yangın hiç beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan ve kişilere maddi ve manevi zararlar oluşturan bir durumdur. Kişiler bu durumun şokunu daha doğru düzgün atlatamadan ortada halledilmesi gereken bir temizlik ve toparlama durumu ortaya çıkar. Kişiler daha öncesinde bir yangınla karşılaşmadıysa eğer yangın sonrası temizliği için de gerekli tecrübeye sahip değildir. Bu temizlik diğer ev, ofis temizliğinden farklılaşmaktadır. Sağlam kalan varsa eğer eşyalardaki is ve yanma izleri, duvardaki islerin çıkarılması hiç kolay değildir. Camlar da bu durumdan çok ciddi etkilenmektedir. İstenmeyen durumlardan kurtulabilmek için temizlik firmamızla çalışmanız sizlere kolaylık sağlayacaktır.
Yangın Sonrası Hızlı ve Profesyonel Hizmet
Kişiler yangın sonrası temizlik için bir an önce harekete geçmek isteyebilir. Bireylerin bu istekleri altında ortamlarını düzene sokma düşüncesi yatmaktadır. Kişiler yangın sonrası temizlik firması arayışına düşmektedir. Firmamız da bu doğrultuda bizlere ulaşan müşterilerimize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Sizler firmamıza ulaşmanız dahilinde birçok farklı hizmeti alabilirsiniz. Yangın ise bunların başında gelir. Yangın sonrası tavan, yerler ve duvar gibi yüzeylerde oluşan her türlü temizleme işlemini sağlamaktayız. Gerekli yerlerden edindiğimiz temizlik malzemeleri sayesinde sonuçlardan kesin sonuçlar alıyoruz. Çıkmasına imkansız gözüyle baktığınız leke ve kirlerden, islerden kurtulmanız mümkün olmaktadır.
Temizlik Sırasında İzlediğimiz Yöntemler
Firmamız 18 yıldır temizlik sektöründe bulunarak değişik birçok noktada müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Edindiğimiz tecrübeler neticesinde çalışanlarımızın da izlediği yollar genel olarak belli olmaktadır. Bunun farkında ve bilincinde olarak ilerlemek mümkün olur. Firmamızın izlediği adımlar arasında:
Gerekirse temizlik öncesi alanın incelenmesi,
İnceleme ve bilgilenme sonrası planlama yapılması,
Gerekli ekipman ve çalışan desteğiyle çalışmaya başlama,
Yangın sonrası temizlik sırasında kullanıma uygun olup olmayan eşya ayrımı,
Duvarlarda ve camlarda is, duman izlerinin mümkün olduğunda yok edilmesi,
Kimyasal olmayan doğal temizlik malzemeleri ile derinlemesine temizlik işlemini tamamlamak yer alır.
Çalışanlarımızla birlikte edindiğimiz bu adımlar müşterilerimizden aldığımız dönütleri doğrudan etkilemektedir. Kişiler istediği sonuçlara ne kadar yakın temizlik elde edildiyse o derece memnuniyet kazanmaktadır. Bizler bunun farkında olarak hareket etmekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz çalışanlarımızı dönemin gerektirdiği şekilde geliştirmekteyiz. Ekipman ve temizlik malzemelerimizi de aynı bu şekilde değiştirmekteyiz. Ancak kimyasal maddeden uzak, insan sağlığına zararlı olmayacak şekilde seçimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Piyasada Uygun Fiyatlandırmalarla Temizlik Fırsatı
Bizler müşterilerimizin memnuniyetini maddiyat açısından da sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu durumda oldukça adil davranmaya özen gösteriyoruz. Piyasada bulunan firmalar ve bunların belirlediği fiyatlandırmalar aşağı yukarı belli olmaktadır. Ancak her firmanın belirlediği ücret neticesinde çalışma sergilediğini söylemek mümkün olmamaktadır. Kimisi insanları kandırarak haksız kazanç elde etmektedir. Bizler için müşteri kazanmak oldukça önemlidir. Fiyatlandırma için de dikkat ettiğimiz durumlar bellidir. Temizlik yapılacak alanın genişliği, temizlik türü, kullanılacak özellikle istenen ekipmanlar bu durumda etkili olmaktadır. Ancak her müşterinin cebine uygun ve hizmet karşılığını içeren fiyatlandırmalarımız mevcuttur.

Ev Temizliği Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketi
(İstanbul) Temizlik şirketi Mina Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. İstanbul bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için İstanbul temizlik firması Mina Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.
(istanbul) temizlik  şirketleri arasında Mina Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Mina Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.
istanbul-temizlik-sirketleri
İstanbul Ev Temizliği
Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – Mina temizlik. Mina temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. İstanbul ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. İstanbul temizlik şirketlerinden biri olan Mina Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
(İstanbul) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. İstanbul temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Mina Temizliği seçebilirsiniz.
Şirketimiz, İstanbul’da faaliyet alanını her geçen gün geliştirmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği gibi günlük işlerle birlikte devamlı personel teminine kadar tüm talepleri en iyi fiyata gerçekleştiriyoruz. Özellikle kurumsal şirketlerin firmamızdan talep ettiği (dış cephe temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel alan temizliği, klima dezenfeksiyonu vs.) işleri departmanlarımız hızla çözümlemektedir. Çalışanlarımız hijyen konusunda çok titiz bir eğitimden geçmektedir.
Ev temizliği firmaları İstanbul; Mina Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.  Hizmet verdiğimiz mahalleler:
temizlik-sirketleri-istanbulHizmetlerimiz: Mina Temizlik İstanbul fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme İstanbul şirketi firması, İstanbul inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği İstanbul şirketi firması, İstanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul, İstanbul temizlik firması, temizlik firması İstanbul, İstanbul zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması İstanbul, İstanbul dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması İstanbul, ev temizlik firması İstanbul ev temizlik firması, ev temizlik şirketi İstanbul ev temizlik şirketi,
İstanbul temizlik işleri firması Mina Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

 

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90536 877 08 13

Whatsapp İletişim: +90536 877 08 13

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602