TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Mina Temizlik Ofis Telefonu

 Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
 GSM :0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Wepsitemizden istediginiz gun veya saat biz size tercubeli kadusuyla hizmet vermeye haziriz mina temizlik sirketi firmasi olarak biz mina temizlik şirketi gun gectikce musteri potensini artiyor bu demekki tercûbeli personele musteri temizliginden memnuniyetidir biz her musteriyi önemsiyoruz her muterimiz çok deyerlidir……

Tercübeli Ellerle Temizlik: [Şirket mina]

İstanbul’un karmaşık ve yoğun yaşam tarzında, temiz ve düzenli bir çevre, hem ev hem de işyeri sahipleri için önemli bir öncelik haline gelmiştir. [mina temizlik şirketi], uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman ekibiyle, müşterilerine yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul’da temiz bir çevre ve sağlıklı mekanlar için [Mina Temizlik Şirketleri] sizin yanınızda. Bizimle iletişime geçin, tecrübeli ellerle temiz bir yaşamın tadını çıkarın!

Günümüz şartlarında hizmet veren her firma, kurumsal bir kimliğe bürünmek zorundadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda en iyi şekilde Mina temizlik şirketleri hizmetlerin verilmesi müşterinin memnuniyeti açısından çok önemlidir.  de bu böyledir. Ev olsun iş yeri olsun insanların Mina temizlik şirketleri mekanlarına girecek ve onlara hizmet verecek olan insanların güvenilirliği ve işlerini düzgün yapması oldukça mühim, bu noktada temizlik Mina şirketleri müşterilerine yardımcı oluyor. Uzun yıllardan beri bu işlerle uğraşan ve alanında uzman olan çalışanların işe alım öncesi sicillerine bakılıyor. Güvenilir referanslar sonucu tavsiye edilen bu kişiler, firma bünyesinde çalışmadan önce belirli kriterlerde değerlendiriliyor. Bu nokta hem firmanın işleyişine zarar gelmesini önlüyor hem de müşterinin güvenli bir hizmet almasını sağlıyor.

Ev Temizliği

21 Yıldır Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.

Mina Ev Temizlik: Tercübeli Ellerle Temizlik Deneyimi

Mina Ev Temizlik olarak, İstanbul’un dört bir yanındaki evlerin temizliğine değer veriyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tercübeli ekibimizle, evinizi sadece temizlemiyor, aynı zamanda sizin ve sevdikleriniz için sağlıklı bir yaşam ortamı yaratıyoruz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

Tercübeli Dış Cephe Bakım ve Temizlik Hizmetleri: Mina Temizlik Şirketleri

Mina Temizlik Şirketleri olarak, binalarınızın dış cephe bakımı ve temizliği konusunda uzmanlaşmış bir ekiple sizlere hizmet sunuyoruz. Uzun yılların getirdiği deneyimimiz ve tecrübeli personelimizle, binalarınızın dış yüzeylerini güvenli, etkili ve estetik bir şekilde temizliyor ve bakımını sağlıyoruz.

Temizlik Şirketleri

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip.

Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

Tercübeli Ofis Temizlik Hizmetleri: Mina Temizlik Şirketleri

Mina Temizlik Şirketleri olarak, İstanbul’un iş dünyasında ofislerinizi temiz ve düzenli tutmanız için uzman hizmetler sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tercübeli ekibimizle, ofislerinizde sağlıklı, hijyenik ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

İstanbul’da ofisinizi profesyonel ve tecrübeli bir temizlik ekibiyle temiz tutmak için Mina Temizlik Şirketleri’ni tercih edin. Bize ulaşın, temiz bir ofise adım atın!

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

Tercübeli İnşaat Sonrası Temizlik: Mina Temizlik Şirketi

İstanbul’un hızla gelişen inşaat sektöründe, tamamlanan projelerin ardında bıraktığı dağınıklığı temizlemek ve mekanları kullanıma hazır hale getirmek önemlidir. Mina Temizlik Şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik konusunda tecrübeli ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik kultuk yıkama

Tercübeli Koltuk Yıkama: Mina Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Şirketi olarak, İstanbul’da koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek, taze ve hijyenik bir yaşam alanı yaratmayı taahhüt ediyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tercübeli ekibimizle, koltuklarınızı özenle temizleyerek eski canlılığını geri kazandırıyoruz.

İstanbul’da koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi ve taze bir nefes alması için Mina Temizlik Şirketi olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçin, koltuklarınızda farkı hissedin!

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Titiz İşçilik Kaliteli Malzeme, Kadıköy Temizlik Hizmetinde
Temizlikte görsellik kadar, hoş kokularla dolu ortamların ortaya çıkarılması da, oldukça
önemlidir. Yaptığı temizlik çalışmalarındaki memnuniyeti sağlamak için malzemelerin en
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri arasında öne çıkan firmamızla müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda istenilen tarih, saat ve mekânda kaliteli ve titiz bir şekilde temizlik hizmeti vermekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren firmamızdaki kullanılan malzemelerdeki orijinalliğe ve kaliteli olmasına önem veriyoruz. Profesyonel

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik İşleminde Nasıl Bir Yol İzliyoruz

Firma olarak profesyonel ekibimiz ile temizlik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an size bir telefon kadar uzağız. Temizlik şirketleri arasından bizi tercih ederek mekânlarınızın temizliği için en iyi hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih

 

Dış Cephe Temizliği Nasıl Olmalıdır?
Her temizlik türünün kendi içerisinde dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır. Bir yer temizliği ile dış cephe temizliğini sonuçta bir tutmamız mümkün değildir. Firma olarak bizlerin her alana özel çalışma stratejisi

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Firma olarak bizleri diğer firmalardan ayıran elbette bazı hususlarımız bulunmaktadır. Öncelikle bu çalışmalarımız neticesinde elde ettiğimiz 21 yıllık çalışma tecrübesi bizleri ön plana atmaktadır. Çalışanlarımız ile birlikte

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
İnşaat Sonrası Temizliği
Temizlik, her bireyin özellikle son zamanlarda virüs ile birlikte dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Kişiler gerekli sağlıklarını korumak ve aynı zamanda ortamda ferah ve bakterisiz ortam yaratmak için buna başvurmaktadır.
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Yangın Sonrası Temizliği
Kişilerin hayat içerisinde düzenini sağlamak ve sağlığını koruyabilmek için yapması gereken kimi durumlar bulunmaktadır. Bunların başında sağlıklı beslenmek ve temizlik gelmektedir. Günümüzde temizlik giderek önemini

  1. TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

 

 

 

 

 

Temizlik şirketleri Mina Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri

temizlik şirketleri müşterilerin beklentilerini karşılamak adına çaba sarf etmektedir. Piyasa içerisinde yer alan şirketimiz  bu anlamda temizlik şirketi ve personel hizmetleri sağlamaktadır. Temele müşteri memnuniyetini alan firmamız bu noktada kişilerin İstanbul de uygun fiyatlı temizlik firmaları arasında bizi tercih etmesine sebep olmaktadır. Müşterilerimize temelde işlemin karşılığını veren ancak bütçelere uygun fiyatlar sunmaktayız.  temizlik hizmetleri arasında çeşitli noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında: istanbul yangın sonrası temizlik, şirketi istanbul inşaat sonrası temizlik, istanbul koltuk yıkama,  ofis temizlik şirketleri ve ev temizlik firmaları bulunur. Temizlik noktasında her alana erişerek profesyonel işlemlerimizi sağlamaktayız. Bizler için temizlik sektöründe temizlik yapan firmalar arasında her zaman en iyisi olmak önemlidir.

 

Mina temizlik danışmanlık olarak diğer firmalar arasında sıyrılmak adına özel ekipman ve araç gereçleri kullanmaktayız. Temizlik şirketleri de temizlik işi yapan firmalar farklı seçenekleri tercih edebilmektedir. Bizler Mina temizlik şirketleri ev temizliği ve koltuk yıkama sırasında özellikle bebek, yaşlı ve evcil hayvanların etkilenmemesi adına kimyasaldan uzak malzemeler kullanmaktayız.  istanbul okul temizliği de aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Çocukların okul içerisinde hijyen ortamına sahip olması adına İstanbul okul temizliği yapan firmalar arasında yer almaktayız. Salgın neticesinde bakteri ve mikroplardan korunma sağlamak adına düzenli temizlik yapılması gerekir. Doğru firmalar ile çalışılma sonrası istenen düzeyde temizlik sağlanmaktadır.

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

temizlik şirketleri,

temizlik hizmeti,

temizlik firmaları,

ev temizlik şirketi

temizlik şirketleri

depo temizlik şirketi

halı yıkama temizlik şirketi

böcek ilaçlama temizlik şirketi

cami temizlik şirketi
yurt temizlik şirketi
resturant temizlik şirketi
koltuk yıkama temizlik şirketi
su baskın temizlik şirketi
villa temizlik şirketi
dış çephe temizlik şirketi
okul dershane temizlik şirketi

mağaza temizlik şirketi

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

Temizlikçi Çağır - 05324551602