İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Hakkımızda

 

mina Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Temizlik, hayatımızın her anında var olan bir gerçektir. Yaşamı daha yaşanabilir kılmak adına temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerek evlerimizde gerekse iş alanlarımızda bu durumu gözlemlememiz mümkün. İnsanın bulunduğu her alanda bu durumu gerçekleştirmek gerekmektedir. Ancak her temizlik istenen düzeyde sonuç vermediğinden kişilere profesyonel bir destek gerekir. Firmamız da temizlik sektöründe yer alarak siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak adına çabalamaktadır. Senelerdir bu sektörde oluşumuz müşterilerimizin taleplerini saptama ve değerlendirme konusunda bizlere katkı sunmaktadır. Doğru ve kesin sonuçlar için bizi tercih etmeye devam edin.

Biz Kimiz?

mina temizlik şirketi
mina temizlik şirketi

Firmamız temizlik sektörü içerisinde yer alıp profesyonel temizlik işlemleri sürdüren bir firmadır. Gerekli çalışan sayımız ve aynı zamanda ekipmanlarımız ile birlikte siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Temizlik her alanda yapılacağından biz de birçok farklı alanda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşteri temelli ilerlediğimiz bu süreçte bizler için sizlerin mutluluğu her zaman ilk planda yer almaktadır. Bunu sağlamak adına çalışanlarımız farklı yollara başvurarak ilerleme sağlamaktadır. Temizlik ihtiyacınızın bulunduğu herhangi bir alanda bizlere başvurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına kesin çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Temizlik işlemleri geniş çaplı olmaktadır. Bundan dolayı birçok farklı alanda ve değişik şekilde gerçekleştirildiği görülmektedir. Firmamızda senelerdir edindiği tecrübe doğrultusunda değişik alanlarda hizmetler vermektedir. Bakıldığında:

  • Ev temizliği,
  • Ofis temizliği,
  • Okul temizliği,
  • Halı ve koltuk yıkama,
  • Temizlik personeli teminatı,
  • Plaza showroom temizliği bunlardan sadece birkaçıdır.

Yaptığımız diğer temizliklere internet sitemizden göz atabilir ya da bizlere bizzat ulaşarak taleplerinizi bizlere dile getirebilirsiniz. Bizler de firma olarak bunun hakkında sizlere dönütler vermekteyiz.

Hizmetlerimizi her firma gibi profesyonel bir şekilde vermeye çalışıyor ve çabalıyoruz. Ancak bu konuda diğerlerine göre daha iddialıyız. Gerek çalışanlarımız gerekse ekipmanlarımız ile kesin sonuçlar almayı hedeflemekteyiz. Piyasa içerisinde bulunan ya da yeni çıkan bir temizlik ekipmanını direkt olarak deneyen çalışanlarımız sayesinde son üretim temizlik malzemeleriyle temizlik keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Bu sayede çıkmaz dediğiniz leke ve kirlerden de kurtulmak artık mümkün olmaktadır. Sadece bununla kalmayarak sizlere başka avantajlar da sunmaktayız. Avantajlar sayesinde hem bizlere güvenebilir hem de bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz.

Önce Temizlik Sonra Ödeme Garantisi

Hiçbir müşteri temizlik işlemini görmeden gerekli ödemeyi yapmak istemez. Bahsettiğimiz bu durumu senelerdir edindiğimiz tecrübe ile de elde etmiş buluyoruz. Bizler de çalışanlarımızla beraber hem müşterilerimizin içini rahat ettirmek hem de bizlere güvenmelerini sağlamak için bu yönteme başvurmaktayız. Öncelikle randevu alınan tarihte gerekli ekipman ve çalışan sayımızla belirlenen konuma gitmekteyiz. Sonrasında temizlik işlemine en itinalı şekilde başlamaktayız. İşlem öncesi hiçbir ücret talebi bulundurmayız. Temizlik bittikten sonra sizler ortamı kontrol edersiniz, sonucunda da ödeme gerçekleştirilir. Üstelik piyasa içerisindeki neredeyse en uygun fiyatları bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede maddi açıdan sizleri zorlamayacak olan fiyatlandırmalara gitmekteyiz.

mina temizlik şirketi
mina temizlik şirketi

Tecrübelerimiz ile Profesyonel Temizlik

Firmamız İstanbul’un Avrupa yakasının tamamına hizmet vermektedir. Herhangi bir semtten bizlere ulaşarak temizliğin mümkün olup olmayacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımıza verdiğimiz gerekli eğitimler neticesinde en doğru şekilde ilerlemeyi sağlamaktayız. Firmamızın şuan ki konumuna gelmesinde ise hiç şüphesiz on iki yıldır edindiğimiz tecrübeler yatmaktadır. Bizler gördüğümüz durumlar çalıştığımız müşterilerden dersler çıkararak ilerlemeyi tercih ettik. Günümüzde de görüyoruz ki artık her müşterinin talebini tahmin edebilmekte sonunda ise doğru sonuçlara kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Sizler de profesyonel bir temizlik yaşamak, çevrenizin hijyenik olmasını istiyorsanız eğer bizlere başvurabilirsiniz. Telefon numaramız ya da internet sitemizden bizlere ulaşın.

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90536 877 08 13

Whatsapp İletişim: +90536 877 08 13

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602