Ofis temizlik şirketi

Depo Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Depo Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Depo : 34310 / İstanbul

Wepsitemizden istediginiz gun veya saat biz size tercubeli kadusuyla hizmet vermeye haziriz mina temizlik sirketi firmasi olarak biz mina temizlik şirketi gun gectikce musteri potensini artiyor bu demekki tercûbeli personele musteri temizliginden memnuniyetidir biz her musteriyi önemsiyoruz her muterimiz çok deyerlidir……
Uzman ekibimiz, İstanbul ofis temizliği konusunda geniş deneyime sahiptir. Her bir personelimiz,
profesyonellik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle görev yapar.
Her ofis farklıdır ve özel ihtiyaçlara sahiptir. Biz, sizin ofisinizin özel gereksinimlerini anlamak için özel
temizlik programları oluştururuz. Size özel çözümlerle ofisinizi temiz ve düzenli tutarız.
Güvenilirlik ve dürüstlük, bizim için önceliktir. İş yerinizin güvenliği ve temizliği konusunda sorumluluk
sahibi bir hizmet sunarak, sizin için güvenilir bir iş ortağı olmayı taahhüt ederiz.
Mina Temizlik Şirketi: Ev Temizliğinde Güvenilir ÇözümlerEv, işyeri veya herhangi bir mekânınızın temizliği konusunda güvenilir ve profesyonel bir çözüm mü arıyorsunuz? Mina Temizlik Şirketi olarak, sizin için en iyi temizlik hizmetini sunmak için buradayız.

Mina Temizlik Şirketi, yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla ev temizliği konusunda sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

Mina Temizlik Şirketi: Dış Cephe Cam Temizliğinde Profesyonel Yaklaşım

Dış cephe cam temizliği, bir binanın veya işyerinin görünümünde büyük bir etkiye sahip olabilir. Mina Temizlik Şirketi olarak, dış cephe cam temizliği konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.Mina Temizlik Şirketi olarak, dış cephe cam temizliği konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir ortak arıyorsanız, bizimle iletişime geçin. Binanızın veya işyerinizin dış cephesinin parlaklığını ve temizliğini sağlamak için buradayız.

Mina Temizlik Şirketi: Ofis Temizliğinde Profesyonel Çözümler

Ofis, iş dünyasının kalbidir ve temizliği, çalışanların verimliliği ve motivasyonu için önemlidir. Mina Temizlik Şirketi olarak, işyerinizin temizliğini bizimle güvenle emanet edebilirsiniz.Mina Temizlik Şirketi olarak, ofisinizin temizliğiyle ilgili endişelerinizi ortadan kaldırmak için buradayız. İşyerinizin temiz ve sağlıklı bir ortamda olmasını sağlamak için bizimle iletişime geçin.

Mina Temizlik Şirketi: İnşaat Sonrası Temizlikte Güvenilir Partneriniz

Yeni bir bina inşa etmek veya mevcut bir binayı yenilemek heyecan verici bir süreçtir. Ancak inşaat süreci tamamlandığında, binanın temizlenmesi gereken bir aşama vardır. Mina Temizlik Şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılıyoruz.Mina Temizlik Şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Binanızın veya proje alanınızın temizliğini profesyonel ellere bırakın, biz size mükemmel sonuçlar sunalım.

Günlükçü Banyan Temizlikçi Kadınlar: Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Evinizi temizlemek, düzenli ve hijyenik bir yaşam alanı yaratmak için gereken özeni gösteren günlükçü banyan temizlikçi kadınlar, sizlere profesyonel temizlik hizmetleri sunar. Yoğun iş temposu, aile sorumlulukları veya günlük yaşamın getirdiği stres nedeniyle ev temizliği bazen geri planda kalabilir. İşte bu noktada, güvenilir ve deneyimli temizlikçi kadınlarımız devreye girer ve size zaman kazandırır.

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Etiler koltuk temizliği şirketi arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Koltuk temizleme araçlarımızla birlikte yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. 21 yıllık deneyimli bir işimiz olduğu için koltuklarınızın temizliğini gönül rahatlığı ile bizlere bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlı koltuk temizleme hizmetlerimizde en kaliteli organik temizleyici maddeler kullandığımızdan temizlik boyutunu bizzat yerinde göreceksiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

Shopping Cart (0 items)
X
Temizlikçi Çağır - 05324551602