İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Maltepe Temizlik Şirketi

Mina Temizlik

Maltepe Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

Ofis 0212 909 07 91

Maltepe GSM : 0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Maltepe temizlik şirketi olarak yıllardır olan tecrübelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Maltepe ev temizliği, Maltepe ofis temizliği ve Maltepe dış cephe temizliği en sık görev yaptığımız alanlar arasında yer almaktadır. Ancak ilerlettiğimiz profesyonel çalışmalar neticesinde değişik alanlarda da faydalar sağlamaktayız. Özellikle temizliği zor olan Maltepe yangın sonrası temizlik, Maltepe koltuk temizliği bu alanlar arasında yer almaktadır.

Maltepe Temizlik Şirketleri

Maltepe temizlik şirketleri arasında sağladığımız hizmetler ile ayrılmaktayız. Maltepe de uygun fiyatlı temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Tam ve iyi temizlik ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamak bizler için önemlidir. Maltepe de temizlik firmaları çok sayıda bulunur. Ancak istenen düzeyde hizmeti firmamız tam olarak sağlamaktadır. Bizlerle çalışıp memnun kalmayan müşterimiz yoktur.

Maltepe Temizlik ŞirketleriMaltepe de gündelik temizlik yaptığımız gibi uzun süreli olarak Maltepe de gündelik temizlikçi görevlendirmesi de sağlamaktayız. Firmalar arasında sürekli değişim yapmaktansa firmamızı tercih ederek Maltepe ev temizlik şirketi, Maltepe kamu kurum temizliği, Maltepe dış çephe temizliği yapan firmalar arayışından kurtulabilirsiniz. Uzun süreli çalışmalarımız ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı personellerimiz sayesinde karşılaşamaktayız.

Maltepe mina temizlik hizmetleri bizlerden sorulmaktadır. Kullandığımız son üretim malzeme ve ekipmanlar ile derinlemesine Maltepe ev temizliği, Maltepe ofis temizliği sağlamaktayız. Temizliği zor olan Maltepe yangın sonrası temizlik, Maltepe inşaat temizliği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı temizlik imkanlarımız da bizlerin tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Her bütçeye uyacak düzeyde fiyatlandırmalarımızı bünyemizde oluşturmaktayız.

Müşterilerimiz Maltepe temizlik firması ihtiyacını bizleri arayarak kolaylıkla karşılayabilmektedir. Yapmanız gereken enerji ve vakit harcamadan temizlik işini bize bırakmaktır. Yapılması gereken derinlemesine Maltepe koltuk temizliği, Maltepe ofis temizliği, Maltepe dış cehpe temizliği bizler tarafından gerçekleştirilir. Telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşıp hizmeti talep edebilirsiniz.

maltepe temizlik şirketiMaltepe Ev Temizliği

Müşteri memnuniyeti temelli çalışma hizmetlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Maltepe ev temizliği firmaları arasında kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyoruz. Eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden ancak akıllara dahi gelmeyen alanlara erişebilmekteyiz. Yüzeysel değil, derinlemesine temizlik firmamızın planlamaları arasında yer alıyor.

Maltepe Ev Temizliği
Maltepe Ev Temizliği

Maltepe de temizlik işi yapanlar arasında yer alan firmamız Maltepe ofis temizliği konusunda oldukça planlı hareket etmektedir. Ofis temizliği sırasında eşyaların zarar görmemesi ve kısa sürede temizliği bitirebilmek adına Maltepe ofis temizliği yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Bizleri tercih etmeniz sonucunda kısa sürede derinlemesine temizlik fırsatını elde edebilirsiniz.

Maltepe Ofis Temizliği

Maltepe Gündelik Temizlikçi

Maltepe mina temizlik ve personel hizmetleri arasında Maltepe gündelik temizlik de yer almaktadır. İhtiyaç dahilinde firmamız tarafından Maltepe gündelik temizlikçi çalışanı temin edilmektedir. Temizlik konusunda malzeme ve ekipman seçimini doğru yapan çalışanlarımız tecrübelerini ortaya koymaktadır. Her alana özel malzeme tercihi ile derinlemesine temizlik daha kolay sağlanmaktadır.

Maltepe Gündelik Temizlikçi

Maltepe Dış Cephe/ Cam Temizliği

Maltepe de mina temizlik ve personel hizmetleri arasında en çok gelen başvurular arasında Maltepe dış cephe temizliği yer almaktadır. Diğer temizliklere nazaran daha tehlikeli bir ortamda oluşması kişileri tedirgin etmektedir. Ancak firmamıza yönelmeniz ile güvenlik tedbirleri neticesinde Maltepe dış cephe cam temizliği en iyi şekilde ortaya koyulmaktadır.

Maltepe Dış Cephe/ Cam Temizliği
Maltepe Dış Cephe/ Cam Temizliği

Maltepe İnşaat Sonrası Temizlik

Maltepe mina temizlik danışmanlık hizmetlerimizi genişleterek Maltepe inşaat sonrası temizlik fırsatını da müşterilerimize sunmaktadır. İnşaat pislikleri ve atıkları ev içerisindeki değişiklikler neticesinde ortaya çıkmaktadır. Diğer temizliklere nazaran daha ağır ve detaylı çalışmayı gerektirmektedir. Maltepe temizlik firmaları arasında bulunan çalışanlarımızdan hizmet satın alabilirsiniz.

Maltepe İnşaat Sonrası Temizlik
Maltepe İnşaat Sonrası Temizlik

Maltepe Koltuk Temizliği

Maltepe de temizlik işi yapan firmalar değişik alanlarda hizmet sunmaktadır. Firmamız Maltepe koltuk temizliği konusunda sektöre nazaran profesyonel imkanları oluşturmaktadır. Diğer Maltepe koltuk temizliği firmaları gibi yüzeysel değil derinlemesine diplere varan hijyeni sağlamaktadır. Maltepe koltuk temizliği sırasında yapı içerisinde bulunan bakteri ve virüslerin yok edilmesi sağlanır.

Maltepe Koltuk Temizliği
Maltepe Koltuk Temizliği

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90536 877 08 13

Whatsapp İletişim: +90536 877 08 13

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602