Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Maltepe Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Maltepe : 34310 / İstanbul

Profesyonel Ekibimiz: Maltepe Temizlik Hizmetleri, işinde uzman, deneyimli ve güler yüzlü bir temizlik ekibiyle hizmet vermektedir. Evlerinizi sevgiyle temizlemek, bizim misyonumuzdur.Maltepe’nin güzelliklerine değer katmak ve temizlik anlayışınızı yeniden tanımlamak için Mina Temizlik Şirketi olarak buradayız. Yılların verdiği deneyim ve güvenle, evinizden iş yerinize kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Maltepe Ev Temizliği

Ev Temizliği: Evlerinizi titizlikle temizleyerek sağlıklı ve ferah bir ortam sunuyoruz.

Maltepe Dış Cephe/ Cam Temizliği

Maltepe de mina temizlik ve personel hizmetleri arasında en çok gelen başvurular arasında Maltepe dış cephe temizliği yer almaktadır. Diğer temizliklere nazaran daha tehlikeli bir ortamda oluşması kişileri tedirgin etmektedir. Ancak firmamıza yönelmeniz ile güvenlik tedbirleri neticesinde Maltepe dış cephe cam temizliği en iyi şekilde ortaya koyulmaktadır.

Ofis temizliği,

Ofis Temizliği: İş yerinizin profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlayarak çalışma verimliliğinizi artırıyoruz.

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik: Yapılan inşaat veya tadilat sonrası detaylı temizlik hizmetleri ile mekânınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Maltepe Gündelik Temizlikçi

Haftalık/Düzenli Temizlik: Belirli aralıklarla düzenli temizlik yaparak yaşam alanlarınızın her zaman temiz ve düzenli olmasını sağlıyoruz.

Koltuk yıkama, evde veya profesyonel bir temizlik hizmeti tarafından yapılan bir temizlik işlemidir. Koltuklar zaman içinde toz, kir, leke ve mikropların birikmesine maruz kalabilir. Koltuklarınızı düzenli olarak temizlemek, hem estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar hem de sağlık açısından önemlidir. İşte koltuk yıkama için genel adımlar:

Müşteri memnuniyeti temelli çalışma hizmetlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Maltepe ev temizliği firmaları arasında kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyoruz. Eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden ancak akıllara dahi gelmeyen alanlara erişebilmekteyiz. Yüzeysel değil, derinlemesine temizlik firmamızın planlamaları arasında yer alıyor.

Maltepe Temizlik Şirketleri

Maltepe temizlik şirketleri arasında sağladığımız hizmetler ile ayrılmaktayız. Maltepe de uygun fiyatlı temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Tam ve iyi temizlik ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamak bizler için önemlidir. Maltepe de temizlik firmaları çok sayıda bulunur. Ancak istenen düzeyde hizmeti firmamız tam olarak sağlamaktadır. Bizlerle çalışıp memnun kalmayan müşterimiz yoktur.

Maltepe mina temizlik hizmetleri bizlerden sorulmaktadır. Kullandığımız son üretim malzeme ve ekipmanlar ile derinlemesine Maltepe ev temizliği, Maltepe ofis temizliği sağlamaktayız. Temizliği zor olan Maltepe yangın sonrası temizlikMaltepe inşaat temizliği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı temizlik imkanlarımız da bizlerin tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Her bütçeye uyacak düzeyde fiyatlandırmalarımızı bünyemizde oluşturmaktayız.

Müşterilerimiz Maltepe temizlik firması ihtiyacını bizleri arayarak kolaylıkla karşılayabilmektedir. Yapmanız gereken enerji ve vakit harcamadan temizlik işini bize bırakmaktır. Yapılması gereken derinlemesine Maltepe koltuk temizliğiMaltepe ofis temizliğiMaltepe dış cehpe temizliği bizler tarafından gerçekleştirilir. Telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşıp hizmeti talep edebilirsiniz.

Maltepe temizlik şirketi olarak yıllardır olan tecrübelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Maltepe ev temizliğiMaltepe ofis temizliği ve Maltepe dış cephe temizliği en sık görev yaptığımız alanlar arasında yer almaktadır. Ancak ilerlettiğimiz profesyonel çalışmalar neticesinde değişik alanlarda da faydalar sağlamaktayız. Özellikle temizliği zor olan Maltepe yangın sonrası temizlikMaltepe koltuk temizliği bu alanlar arasında yer almaktadır.

Maltepe temizlik şirketi olarak yıllardır olan tecrübelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Maltepe ev temizliğiMaltepe ofis temizliği ve Maltepe dış cephe temizliği en sık görev yaptığımız alanlar arasında yer almaktadır. Ancak ilerlettiğimiz profesyonel çalışmalar neticesinde değişik alanlarda da faydalar sağlamaktayız. Özellikle temizliği zor olan Maltepe yangın sonrası temizlikMaltepe koltuk temizliği bu alanlar arasında yer almaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

 

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

 

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Mina Temizlik – Bize Ulaşın

su baskını temizliği

mağaza temizliği

restura temizliği

koltuk yıkama

yurt temizliği

cami temizliği

böcek ilaçlama

depo temizliği

ofis temizliği

inşaat sonrası temizlik

temizlik istanbul

temizlik şirketleri

istanbul temizlik şirketleri

temizlik hizmeti

temizlik şirketi

 ev temizlik şirketi

gemi temizliği

cam temizliği

mina temizlik şirketi

 

 

 

 

Shopping Cart (0 items)
X
Temizlikçi Çağır - 05324551602