GÜNEŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Güneşli Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Güneşli Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Güneşli : 34310 / İstanbul

Wepsitemizdenistediginiz gun veya saat biz size tercubeli kadusuyla hizmet vermeye haziriz mina temizlik sirketi firmasi olarak biz mina temizlik şirketi gun gectikce musteri potensini artiyor bu demekki tercûbeli personele musteri temizliginden memnuniyetidir biz her musteriyi önemsiyoruz her muterimiz çok deyerli

 

 

Ev Temizliği

Mina Temizlik Şirketi ev temizliği konusunda 21 yıldır sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakasının tamamın da temizlik hizmeti vermekteyiz. Günlük / Haftalık / Aylık periyotlar ile Ev Temizlik şirketleri ,firmaları Hizmeti. Uygun Fiyat ve hızlı temizlik istiyorsanız hemen arayın.

Güneşli Semtine Tercübeli Ev Temizlik Hizmeti: Mina Temizlik Şirketi

Güneşli semtindeki evlerinizin temizliği konusunda Mina Temizlik Şirketi olarak tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tercübeli personelimizle, evlerinizi sadece temizlemiyor, aynı zamanda sizin ve ailenizin sağlıklı bir yaşam sürdüğü bir ortam yaratıyoruz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

Güneşli Semtine Profesyonel Cam Temizliği: Mina Temizlik Şirketi

Güneşli semtindeki binalarınızın camları, hem estetik görünüm hem de iç mekanların daha fazla ışık alması açısından önemlidir. Mina Temizlik Şirketi olarak, uzman ekip ve modern ekipmanlarımızla Güneşli semtinde cam temizliği konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip.

Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

Güneşli Semtine Profesyonel Ofis Temizliği: Mina Temizlik Şirketi

Güneşli semtindeki iş yerinizin temizliği, çalışanların sağlığı ve genel iş ortamınızın verimliliği için kritik bir öneme sahiptir. Mina Temizlik Şirketi olarak, uzman ekibimiz ve modern temizlik ekipmanlarımızla ofislerinizi temiz, hijyenik ve davetkar bir hale

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

Güneşli Semtinde Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik: Mina Temizlik Şirketi

Güneşli semtindeki yeni inşa edilmiş veya yenilenmiş binalarınızın, ofislerinizin veya konut projelerinizin son dokunuşları için Mina Temizlik Şirketi olarak size profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz. Yenilikçi ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle, temizlik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Güneşli semtindeki inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılamak ve mekanlarınızı kullanıma hazır hale getirmek için Mina Temizlik Şirketi sizinle birlikte. Bizimle iletişime geçin, temiz bir başlangıç yapın!

Gündelik Temizlikçi

Günlük / temizlikçi bayan gündelikçi kadın,

Haftalık / Aylık periyotlar ile gündelik temizlikçi temini.

Avcılar mina temizlik şirketi şirketleri firması.

    • Gündelikçinizle açık ve dürüst bir iletişim sürdürün.
    • İhtiyaçlarınız veya beklentilerinizde değişiklik olduğunda hemen iletişime geçin.

Gündelikçi bayan veya hizmet sağlayıcıyla olan etkileşiminizde açık iletişim, dürüstlük ve güven önemlidir. İhtiyaçlarınızı belirleyerek, karşılıklı anlaşmalar yaparak ve düzenli iletişim kurarak, bu tür bir hizmetten en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Tercübeli Koltuk Yıkama: Mina Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Şirketi olarak, İstanbul’da koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek, taze ve hijyenik bir yaşam alanı yaratmayı taahhüt ediyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tercübeli ekibimizle, koltuklarınızı özenle temizleyerek eski canlılığını geri kazandırıyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

 

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın. Mina Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin yorumları sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyiz.


As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

author-widget

Farhan Rio

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

mr-brad

Leofar Tom

Founder of Ref Group

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

ManProstateExam

Rapht Goki

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

team-01

Amy Herzog

Agent Manager

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment

Temizlikçi Çağır - 05324551602