Yakuplu temizlik şirketleri

 

akuplu Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Yakuplu Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

Yakuplu Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Yakuplu GSM :0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No :
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri
Çalışma Saatleri:
Hergün (09:00 – 21:30)

Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi
Ofis Adresimiz : Yakuplu : 34310 / İstanbul

 

Neler Yapıyoruz ?

Mina Temizlik Şirketi  Yakuplu Korola viroz buhar makinasıyla dezenfekte yapmakdayız ev Temizliği,  Yakuplu Ofis Temizliği,  Yakuplu İnşaat Sonrası Temizlik  hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Yakuplu Cam & Dış Cephe Temizliği,  Yakuplu Koltuk Yıkama Hizmeti, Yakuplu Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz.  Yakuplu ‘ da uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri

memnuniyetini sağlamaktır.  Yakuplu Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Temizlik sırasında kullanılan tüm malzemeler Mina Temizlik tarafından temin edilmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın ayrıca  Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz. Yakuplu dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz.

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Yakuplu bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Yakuplu en Tercübeli temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Mina Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. Yakuplu temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ev Temizliği

Yakuplu temizlik şirketi olarak biz ev temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Yaşam alanlarımız daima temiz olmak zorundadır. Günlük hayatımızda sürdürdüğümüz evlerimizin hijyenik olması sağlığımız açısından gereklidir. Ev temizlemeye vakti olmayan veya detaylı ev temizleme hizmeti isteyen kişiler temizlik şirketimize başvuru yapıyor. Mutfakta bulunan dolaplar ve eşyalar en iyi şekilde temizleniyor. Beyaz eşyalar ankastreler ve davlumbazlar yüksek yağ çözücü özellikli ürünler ile dezenfekte ediliyor. Firmamız tuvalet ve banyo temizliğine daima önem göstermektedir. Bu alanlarda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde ekstra hijyen elde ediyoruz. Profesyonel bir şekilde yaşam alanlarında bulunan dış cephe ve iç cephe camlar uzman kadromuz tarafından temizlenmektedir. Yüzeye uygun deterjan tercihi yaparak herhangi bir zarar vermeden temizlik hizmetini sunuyoruz. Kapsamlı ve detaylı ev temizliği isteyen kişiler firmamızdan yardım ve destek alabilir.

Yakuplu İşyeri Temizliği 
Yakuplu civarında her kapsamındaki temizlik hizmetlerini firmamızdan yaptırabilirsiniz. İşyeri temizliği detaylı bir şekilde firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır. Iş yerinde bulunan her türlü ekipmanlar ve eşyalar, uzman kadromuz tarafından herhangi bir zarar vermeden temizleniyor. Iş yerinin temiz olması prestiji açısından son derece gereklidir. Uzman kadromuz yaşam alanları ve iş yerlerinin temizliği konusunda ekstra özen göstermektedir. Kaliteli ve kurumsal firmamızın sağladığı tüm temizlik hizmetlerinden uygun fiyat ile faydalanabiliriz.

Yakuplu Dış cephe Cam Temizliği 
Yakuplu Mina temizlik şirketi kapsamında pek çok hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaşam alanları ve iş yerlerinde bulunan dış cephe camlar firma çalışanlarımız tarafından güvenle temizlenmektedir. Dış cephe camlar dekorasyon için pek çok katkı sağlar. Fakat temizlik açısından oldukça zorludur. Yüksek katlı binaların dış cephe cam temizliği için asansörlü sistem kullanmaktayız. Firma çalışanlarımız Dağcı kapsamında dış cephe temizlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve kurumsal firmamız kullandığı pek çok deterjan ve teknolojik cihaz sayesinde en iyi temizleme hizmetini sunuyor. Sizlerde Yakuplu civarında temizlik kapsamında hizmetler almak istediğinizde, profesyonel firmamızı tercih ederek en üst seviyede temizlik hizmetlerini alabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Temizliği

Son teknoloji ve en kaliteli makinalarımız ile koltuk ve mobilyalarınızı temizliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız buharlı koltuk yıkama hizmetimiz için hemen bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İşi uzmanına bırakın ve temizlik sonrası farkı sizde göreceksiniz. 

OFİS GSM: 0 532 455 16 02
OFİS SABİT HAT: 0212 909 07 91

Gündelik Temizlik Hizmeti

Temizlik için yeterli vakti olmayan veya bu konuda kendisine yardımcı arayan herkes için uygun fiyat ile günlük, haftalık veya aylık olarak temizlik persoenli temin etmekteyiz. Ev ve ofis temizliği için yüzlerce müşteri yanılıyor olamaz… Hemen Ara | Bilgi AL

OFİS GSM: 0 532 455 16 02
OFİS SABİT HAT: 0212 909 07 91

Yakuplu Villa Temizliği 
Kaliteli ve kurumsal olarak faaliyet sürdürdüğümüz temizlik şirketimiz, yaşam alanları kapsamında geniş çaplı villa temizlik hizmeti sunmaktadır. Villa oldukça büyük yapılardadır. Villaların iç ve dış temizliği uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Büyük çaplı temizlik işlemleri için tek bir kişi yerine bir grup göndererek temizlik işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Şirket çalışanlarımız villa temizliği konusunda yeterli bilgiye sahiptir. Her türlü cam, çerçeve, eşya ve tüm alanların temizlik hizmetleri kurumsal firmamızın çalışanları tarafından özverili bir şekilde sağlanmaktadır. Yakuplu civarında detaylı bir şekilde bile temizleme hizmeti almak istediğinizde kaliteli ve kurumsal firmamızı tercih ederek en üst seviyede hizmet alabilirsiniz.

Cami Temizliği

Mina Temizlik Şirketi, tüm ibadethane ve camilerde profesyonel ve kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Cami içerisinde ki halıları yanımızda getirdiğimiz temizlik makinaları ile özel olarak temizlemekte ve tüm mikroplardan arındırmaktayız. Kaliteli ve profesyonel hizmet için “Mina Temizlik” …

OFİS GSM: 0 532 455 16 02
OFİS SABİT HAT: 0212 909 07 91

-Yakuplu temizlik şirketi olarak biz ev temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Yaşam alanlarımız daima temiz olmak zorundadır. Günlük hayatımızda sürdürdüğümüz evlerimizin hijyenik olması sağlığımız açısından gereklidir. Ev temizlemeye vakti olmayan veya detaylı ev temizleme hizmeti isteyen kişiler temizlik şirketimize başvuru yapıyor. Mutfakta bulunan dolaplar ve eşyalar en iyi şekilde temizleniyor. Beyaz eşyalar ankastreler ve davlumbazlar yüksek yağ çözücü özellikli ürünler ile dezenfekte ediliyor. Firmamız tuvalet ve banyo temizliğine daima önem göstermektedir. Bu alanlarda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde ekstra hijyen elde ediyoruz. Profesyonel bir şekilde yaşam alanlarında bulunan dış cephe ve iç cephe camlar uzman kadromuz tarafından temizlenmektedir. Yüzeye uygun deterjan tercihi yaparak herhangi bir zarar vermeden temizlik hizmetini sunuyoruz. Kapsamlı ve detaylı ev temizliği isteyen kişiler firmamızdan yardım ve destek alabilir.

Günlük hayatta hem yaşam alanı, hem toplu yaşam alanı ve yaşadığımız her ortamın temiz ve düzenli olması insan sağlığı için oldukça önemlidir. Her türlü corona virüsü bildiyınız gibi dünyayı etkisi altına almış buharlı dezenfekte mina temizlik firması olarak yapılmaktadır hiyen gerekilir tercübeli personelle yapılmaktadır dezenfekme mina temizlik hizmetibulunmaktadır. alanda temizlik insanlar için gereklidir. Temizlik işlemleri gerekli zamanlarda profesyonel temizlik şirketleri tarafından özenle ve güvenle yapılmalıdır. Ya6kuplu civarında profesyonel olarak faaliyet sürdürdüğümüz, Yakuplu- temizlik şirketi olarak daima en iyi hizmetleri sunmak için çabalıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her alanda uygun temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Uzman ve deneyimli çalışanlarımız ve kendimizi oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz sayesinde sektörde daima bir adım önde olmayı başarmaktayız. Firma çalışanlarımız temizlik kapsamında her türlü bilgi ve deneyime sahiptir. Uzman temizlik hizmeti sunan kadromuzun sağladığı hizmetlerden sizler de faydalanabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

 

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Harun Taştan

Harun Taştan

 

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Mina Temizlik – Bize Ulaşın

su baskını temizliği

mağaza temizliği

restura temizliği

koltuk yıkama

yurt temizliği

cami temizliği

böcek ilaçlama

depo temizliği

ofis temizliği

inşaat sonrası temizlik

temizlik istanbul

temizlik şirketleri

istanbul temizlik şirketleri

temizlik hizmeti

temizlik şirketi

 ev temizlik şirketi

gemi temizliği

cam temizliği

mina temizlik şirketi

Temizlikçi Çağır - 05324551602