Topkapı temizlik şirketi

Topkapı Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Topkapı Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Topkapı : 34310 / İstanbul

Temizlik bizim toplumumuzda son derece önemli ve gerekli durumlardan biridir. Ayrıca temiz bir yerde yaşamak bizlerin en hassas noktalarından biridir. Topkapı temizlik şirketi olarak bizlerde bunun bilinci ile sizlere etkili bir şekilde temizlik hizmeti sunuyoruz. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda sunulan en iyi temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Gönül rahatlığı ile temizlik hizmeti almak için tercihiniz bizlerden yana olmalıdır.

Yaşam Alanlarında Nasıl Temizlik Yapılmalı?

Yaşam alanlarında temizlik yapılırken dikkat edilmeli çünkü her yapılan temizlik işlemi doğru ve sağlıklı değildir. Yani maksat temizlik yapmaktan ziyade bu alanların gönül rahatlığı ile yaşanabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Bunun için nelere dikkat etmek gerekir ve tam olarak yaşam alanlarında nasıl temizlik yapılması gerekir bahsetmek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Yapılan temizlik işlemi yüzeysel olmamalı ve derinlemesine gerçekleştirilmelidir. Bunun içinde özel ekipmanlar ve etkili temizleyiciler gerekmektedir.
  • Temizlik sırasında kullanılan ürünler etkili ancak sağlığa zararlı olmamalıdır. Birçok ev hanımı ve firma bu noktada hata yapmaktadır.
  • Temizlik tek seferlik bir işlem değildir. Sürekli ve düzenli olarak yapılması gerekir. Bunu yapmaya yeterli vaktiniz yok ise bu alanda profesyonel bir ekipten destek alabilirsiniz.

Ev Temizliği

21 Yıldır Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere vermekteyiz.

Ev, sizin için sadece bir mekan değil, aynı zamanda huzurunuzun ve özel anılarınızın bir yuvasıdır. Biz, TOPKAPI Ev Temizliği olarak, evinizi temiz ve düzenli tutarak, sizin için daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam alanı yaratmayı amaçlıyoruz.

Ev temizliği, bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda sizinle birlikte bir ortaklık ve güven bağıdır. Deneyimli ve özenli ekibimiz, evinizdeki her detayı önemseyerek, hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkarır. Modern temizlik teknikleri ve kaliteli temizlik malzemelerimizle, evinizi titizlikle temizleyerek size ferah ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

Gökyüzünden yeryüzüne doğru uzanan pencerelerinizdeki camların berraklığı, yaşam alanınıza giren ışığın ve pozitif enerjinin kapısını aralar. Biz, Topkapı Cam Temizliği olarak, pencerelerinizin ve cam yüzeylerinizin ışığı en saf haliyle içeriye getirmesini sağlamak için buradayız. Mina temizlik anlayışımızla, cam temizliğini sadece bir iş değil, bir sanat olarak görüyoruz.

Cam temizliği, titizlik ve özen isteyen bir süreçtir. Mina Temizlik ekibi olarak, deneyimli cam temizleme uzmanlarımız ve güvenilir ekipmanlarımızla, pencerelerinizin her bir noktasına dikkatle yaklaşarak berraklık ve temizlik standardını en üst seviyeye çıkarıyoruz. Sadece kir ve lekeleri temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda cam yüzeylerinizi koruyan özel temizlik ürünleri kullanarak uzun ömürlü temizlik sağlıyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip.

Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

Ofis, iş dünyasının kalbidir ve bu kalbin temiz ve düzenli olması, verimliliğin ve başarının anahtarıdır. Biz, Topkapı Ofis Temizliği olarak, iş yerinizdeki temizlik ve düzenle ilgilenmek, sizin işinize odaklanmanızı sağlamak için buradayız. Mina temizlik anlayışımızla, ofisinizin her köşesini parlatmak ve size ferah bir çalışma ortamı sunmak istiyoruz.

Esnek temizlik programlarımız ve sizin iş akışınıza uygun çözümlerimizle, Topkapı Ofis Temizliği olarak amacımız, sizin işinizi kolaylaştırmak ve ofisinizin profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlamak. Biz sizinle bir iş ortaklığı kurmak istiyoruz; çünkü sizin başarınız, bizim işimizin anlamıdır.

Mina Temizlik ile ofisinizi daha temiz, daha düzenli ve daha verimli hale getirin. Biz buradayız, size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

Topkapı’nın ışıltılı ve dinamik atmosferine yeni bir eser kazandırdınız ve şimdi sıra geldi bu eserin parlaklığını ortaya çıkarmakta. Mina Temizlik olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetimizle, yeni oluşan mekanınızı taptaze ve kullanıma hazır bir hale getirmek için buradayız.

İnşaat süreci, birçok iz, toz ve kalıntı bırakabilir. Bizim görevimiz, bu izleri silmek, tozu temizlemek ve mekanınızı sadece temizlemekle kalmayıp, aynı zamanda taze bir nefes alabilir hale getirmektir. Deneyimli ekibimiz, modern temizlik ekipmanları ve profesyonel malzemeler kullanarak, inşaat sonrası detaylı bir temizlik sağlar.

Gündelik Temizlikçi

Günlükçü bayanlarımız, deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşur. Evlerinizdeki temizlik, düzen ve hijyen konusundaki ihtiyaçlarınızı anlamak, sizinle birlikte çalışarak evinizi istediğiniz gibi düzenlemek ve temizlemek için buradayız. Her günlükçü bayanımız, sizin özel talepleriniz doğrultusunda esnek bir çalışma planı oluşturabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabilir.

Günlük yaşantınızın yoğun temposunda sizinle birlikte evinizi yönetmek, bizim için bir ayrıcalıktır. Siz işlerinize odaklanırken, günlükçü bayanlarımız evinizdeki tüm detaylarla ilgilenir. Temizlik, ütü, alışveriş gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Koltuklarınız, evinizi saran sıcaklığın ve huzurun sembolüdür. Mina Temizlik ekibi olarak, deneyimli uzmanlarımız ve modern temizlik ekipmanlarımızla, koltuklarınızı sadece temizlemekle kalmayıp, aynı zamanda kumaşlarına zarar vermeden özenle yıkıyoruz. Leke ve kirlerden arınmış, mis gibi kokan koltuklarınızı size geri teslim etmek, bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Topkapı Mina Temizlik ailesi olarak, sizin konforunuz ve memnuniyetiniz için buradayız. Esnek çalışma saatlerimiz ve uygun fiyat politikamızla, koltuklarınızın bakımını düzenli bir şekilde yaparak, onları uzun ömürlü ve temiz tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz sadece rahatlayın ve konforun tadını çıkarın. Biz, Topkapı Mina Temizlik olarak, koltuklarınızın özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyoruz ve size bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bizimle iletişime geçin, sizin için özel çözümlerimizle tanışın.

Neden Topkapı Temizlik Şirketi?

Temizlik firması olarak bu alanda son derece etkili ve önemli işlere imza attığımızı ifade etmek isteriz. Bizler sizin için en iyisini yapmak ve başarmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Bizler ile iletişime geçip yaşam alanlarınızda temizlik hizmeti aldığınızda son derece memnun kalacağınızı ve etkili temizlik hizmetinden yararlanacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Sizlere bu alanda uzman ve güvenilir personeller ile temizlik hizmeti vermekteyiz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Topkapı temizlik şirketi olarak neden biz sorusuna cevap verebileceğimiz daha birçok önemli cevap vardır. Bunları bizzat deneyimlemeniz için bizler ile çalışmanızın çok daha iyi olacağını söylemek isteriz. İstediğiniz alanlarda temizlik hizmeti almak ve sağlık bir alanda yaşamak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

 

Temizlikçi Çağır - 05324551602