Kasımpaşa temizlik şirketi

Mina Temizlik

Kasımpaşa Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

Kasımpaşa Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Kasımpaşa GSM : 0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

KASIMPAŞA TEMİZLİK

Mina temizlik corona virüsü bildiğiniz gibi dünyayı etkisi altına almış mina temizlik buharlı ,dezenfekte yapmaktadır mina temizlik.firması ve temizlikçi.olarak tüm temizlik iş lerrinizi yapmaktadır,yılaların tercübesiyle mina Kasımpaşa bir telefun kadar yakın müşterinin mennuniyeti biz mina temizlik fiması olarak mennumiyey duyarız Günlük hayatta temizlik insanlar için son derece önemlidir. Bulunduğumuz her ortamı sağlıklı ve sağlığa uygun 

Kasımpaşa Ev Temizliği Hizmeti 

Ev temizlik hizmeti genellikle müşterinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilebilir. Bazı firmalar haftalık, iki haftalık veya aylık periyotlarla hizmet sunabilir, aynı zamanda özel durumlar için tek seferlik temizlik hizmetleri de sağlanabilir.

Ev temizlik hizmeti, ev sahiplerinin veya kiracıların yoğun programlarından dolayı zaman kazanmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, uzman temizlik ekipleri genellikle kullanılan ekipman ve temizlik malzemeleri konusunda deneyim ve uzmanlık sunarlar.

kasımpaşa temizlik şirketi

Kasımpaşa Dış cephe Cam Temizliği 

Cam temizlik hizmeti, genellikle cam yüzeyleri temiz, parlak ve lekesiz tutmak amacıyla sunulan bir hizmettir. Bu hizmet genellikle profesyonel temizlik ekipleri veya temizlik firmaları tarafından sağlanır ve geniş bir yelpazede cam yüzeyleri kapsar. İşte cam temizlik hizmetinin genel kapsamına dair bazı önemli noktalar:

Kasımpaşa Ofis Temizliği

Ofis temizlik hizmeti, iş yerlerinin hijyenini ve genel temizliğini sağlamak amacıyla profesyonel temizlik ekipleri veya temizlik firmaları tarafından sunulan bir hizmettir. İş yerlerinin temiz ve düzenli olması, çalışanların sağlığını korumak, genel iş verimliliğini artırmak ve profesyonel bir imaj oluşturmak açısından önemlidir. İşte ofis temizlik hizmetinin kapsamına giren bazı temel alanlar:

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

İnşaat sonrası temizlik hizmeti genellikle profesyonel temizlik ekipleri veya temizlik şirketleri tarafından sağlanır. Bu ekipler genellikle özel ekipmanlar, temizlik malzemeleri ve güvenlik önlemleri kullanarak etkili bir temizlik sağlarlar. İnşaat sonrası temizlik, yeni yapıların veya renovasyon geçirmiş mekanların kullanıma hazır hale getirilmesi için önemlidir.

kasımpaşa temizlik şirketi

Gündelik Temizlikçi

Günlük / Haftalık / Aylık periyotlar ile gündelik temizlikçi temini.

Gündelikçi hizmetleri genellikle müşterinin ihtiyacına ve taleplerine göre düzenlenir. Gündelikçiler genellikle belirli bir saat diliminde veya belirli günlerde hizmet verirler. Bu hizmetin süresi ve sıklığı müşteri ile gündelikçi arasındaki anlaşmaya bağlı olarak değişebilir.

İşe almadan önce gündelikçi ile beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı açıkça belirlemek önemlidir. Gündelikçiyle çalışmadan önce referansları kontrol etmek ve güvenilir bir hizmet almak için gerekli önlemleri almak önemlidir.

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinalarımız ile kusursuz temizlik.şirketi

Koltuk temizliği, bazı durumlarda profesyonel yardım gerektirebilir. Özellikle hassas kumaşlar veya ciddi lekeler söz konusu ise, profesyonel koltuk yıkama hizmetleri düşünülmelidir. Profesyonel temizlik hizmetleri, özel ekipman ve uzmanlıkla daha etkili sonuçlar sağlayabilir.

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

 •  

Yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın. Mina Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin yorumları sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyiz.


As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

author-widget

Farhan Rio

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

mr-brad

Leofar Tom

Founder of Ref Group

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

ManProstateExam

Rapht Goki

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

team-01

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602