Habibler temizlik şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

0212 909 07 91

Habibler GSM : +90 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Mina Temizlik Şirketi Hizmetleri

Merhaba, [Mina] olarak temizlik konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmek için buradayız. Firmamız, yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak temizlik sektöründe öncü bir konumda yer alıyor.

Ev Temizliği

21 Yıldır Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere vermekteyiz.

Ev temizliği hizmeti genellikle müşterinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilebilir. Bazı firmalar haftalık, iki haftalık veya aylık periyotlarla hizmet sunabilir, aynı zamanda özel durumlar için tek seferlik temizlik hizmetleri de sağlanabilir. Profesyonel temizlik hizmeti, kullanılan ekipman ve temizlik malzemeleri konusunda genellikle uzmanlık ve deneyim içerir. Ev sahipleri genellikle zaman kazanmak ve yaşam alanlarını düzenli tutmak için ev temizliği hizmeti almayı tercih ederler.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız

etkili bir temizlik yaparak insan sağlığını korumaktadır. Çalışma ekibi bilinçli ve
tecrübeli bireylerden oluşmaktadır. Uzun süredir sektörde aktif olarak yer alması
nedeniyle yürütülen iş ve işlemler başarılı bir şekilde sonuçlanır. Şirket müşteri
odaklıdır ve her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmalar yapmaktadır.

 

 

 

 

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip.

Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

Ofis temizlik hizmeti genellikle belirli bir program dahilinde, haftalık, iki haftalık veya aylık periyotlarla sağlanabilir. Profesyonel ofis temizlik hizmeti, işyerinin güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından önemli bir faktördür. Bu hizmet genellikle uzman temizlik ekipleri veya temizlik şirketleri tarafından sağlanır ve modern temizlik ekipmanları ve malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti genellikle profesyonel temizlik ekipleri tarafından gerçekleştirilir. Bu ekipler, modern temizlik ekipmanları, özel temizlik malzemeleri ve güvenlik önlemleri kullanarak etkili bir temizlik sağlarlar. Bu hizmet, yeni inşa edilen binaların veya renovasyon geçirmiş mekanların teslim edilebilir duruma gelmeden önce yapılır.

Gündelik Temizlikçi

Günlük / Haftalık / Aylık periyotlar ile düzenli olarak temizlik hizmeti.

Günlük temizlikçi hizmetleri genellikle esnek programlara uygun olarak düzenlenebilir. Bu hizmet, ev sahibinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilebilir. Günlük temizlikçi hizmeti almak, yaşam alanınızın düzenini korumanıza ve temiz kalmasına yardımcı olabilir, bu da size daha fazla rahatlık ve konfor sağlayabilir.

 

 

 

 

Koltuk Temizliği Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Koltuk yıkama, evlerde veya iş yerlerinde kullanılan koltukların temizlenmesi ve hijyenik bir duruma getirilmesi işlemidir. Koltuklar zamanla toz, kir, leke ve mikropların biriktiği yerlerdir, bu nedenle belirli aralıklarla temizlenmeleri önemlidir. Koltuk yıkama işlemi genellikle şu adımları içerir:

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • 21 Yıllık Temizlik Tecrübesi
 • Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Para İade Garantisi & Ücretsiz Temizlik
 • 3000’in üzerinde ev ve ofis temizliği
 • Profesyonel Temizlik Kadrosu
 • İhtiyaç Halinde Acil Temizlik Hizmeti
 • Sabit Fiyat Garantisi ile içiniz rahat olsun
 • Güvenilir & Kaliteli Temizlik hizmeti
 • Ekonomik Temizlik Paketleri
 • Söz verdiğimiz saat ve tarihte iş teslimi.
 • En kaliteli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri

+
Yıllık Deneyim
%
Müşteri Memnuniyeti
+
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

 

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

 

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Mina Temizlik – Bize Ulaşın

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602