İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

SULTANGAZİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Mina Temizlik

Sultangazi Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

Sultangazi Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Sultangazi GSM : 0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Sultangazi

Sultangazi Temizlik Şirketi

 

Sultangazi temizlik şirketi olarak Sultangazi ve çevre bölgeleri için profesyonel temizlik hizmeti sunan alanında uzmanlaşmış firmalar arasında yer almaktayız. Temizlik ve hijyen kurallarına dikkat eden kişiler için üstün temizlik hizmeti vermekteyiz. Hijyenin yüksek tutulduğu alanlarda sağlıklı yaşamın sürdürülebilmesi mümkündür. Temizlik için yeterli vakit ayıramayanlar veya farklı sebeplerle detaylı temizliğe ihtiyaç duyan kişiler için uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz. Profesyonel ekipmanlarla ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla detaylı ev, ofis temizliği için bizi tercih edebilirsiniz. Yalnız ev ve ofis değil restoran, mağaza, okul, dershane, inşaat sonrası ev temizliği, yat ve tekne temizliği gibi birçok alanda hizmet verilmektedir. Temizlik sırasında kullanılan temizleyici ürünler ve ekipmanlar tarafımızdan karşılanır. Temizletmek istediğiniz alanların hem temiz hem de düzenli hale getirilmesi için alanında profesyonelleşen deneyimli çalışanlarımız hizmet verir. Sultangazi temizlik şirketi olarak temizlik için ayıracağınız sürenin kısalması da sağlıyoruz. Bu şekilde yoğun çalışan ve detaylı temizliğe ayıracak vakti olmayan kişiler için de zaman tasarrufu sağlayabilmekteyiz. Gözle görülmeyen mikropların giderilmesi ve sağlıklı yaşam alanlarının sunulması için de gerekli ekipmanları kullanıyoruz. Yaşam alanlarının temizliğine ek olarak koltuk ve halı yıkama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Hizmet sonrası ödeme kolaylığı ile de yerinde hizmet aldıktan sonra güvenli ödeme yapabilirsiniz. Temizlik hizmetlerimizi detaylı bir şekilde öğrenmek ve hizmet almak için online randevu sistemimizi kullanabilirsiniz

Sultangazi ve çevre bölgeleri için hizmet veren Mina Temizlik şirketi olarak müşterilerimizin kesin sonuçlar almasını sağlamaktayız. Böcek ve haşere insan sirkülasyonun çok olduğu illerde ortaya çıkabilen problemlerden biridir. İstanbul da insan trafiğinin yoğun olduğu, pek çok kişinin bir arada yaşamını sürdürdüğü iller arasında yer almaktadır. Bu ve benzeri konulara bağlı olarak hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde böcek istilaları yaşanabilmektedir. Böcek ve haşere istilalarına son vermek, kesin sonuçlar elde etmek için de profesyonel ilaçlama uygulamalarının yapılması gerekir. Mina Temizlik olarak bu konuda müşterilerimize destek vermekteyiz. Böcek ve haşerelerinin görüldüğü tüm alanlarda ilaçlama yapabilmekte ve sürecin yöntemi konusunda bilgilendirme yapmaktayız. İlaçlama hizmetimiz sırasında alanında uzmanlaşmış çalışanlar görev almaktadır. Bu şekilde karşılaşılabilen durumlara karşı tecrübe edinmiş olan çalışanlarımız gerekli hizmeti verilmektedir. Alanında uzmanlar tarafından gerçekleştirilen ilaçlama uygulamalarında profesyonel ekipmanlar da kullanılmaktadır. Böcek ve haşere istilalarına gerekli şekilde son verebilmek için kullanılan ekipmanlar ve ilaçlar da önemli bir konudur. Böcek türü ve yoğunluğuna bağlı olarak farklı ilaçlar tercih edilebilmektedir. Buna ek olarak yapılan uygulamalar da yine ortam ve yoğunluğa göre şekillendirilir. Sultangazi ilçesi için yalnızca böcek istilası durumlarından kurtulmak amacıyla değil bu durumu yaşamamak adına da hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız durumlar hakkında firmamızı bilgilendirebilir ve sağladığınız iletişimle hemen böcek ve haşere ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

sultangazi temizlik şirketiTemiz bir ev veya iş yeri gün içerisinde geçirilen zamanın kalitesini artıran son derece önemli bir durumdur. Sultangazi temizlik şirketi olarak insanların yaşam alanlarında son derece etkili temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin daha sağlıklı ve daha temiz alanlarda mutlu bir şekilde yaşaması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Sizlere nasıl etkili hizmet verdiğimizden ve neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz. Böylece bizleri tercih ettiğinizde nasıl bir temizlik hizmet süreci geçireceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Temizlik Hizmeti Nasıl Sunulur?

sultagazi temizlik şirketi

Temizlik hizmeti almak aslında oldukça eski bir hizmet türüdür. Eskiden daha çok bireysel olarak alınan bu hizmet günümüzde çok daha profesyonel bir boyut kazanmıştır. Artık profesyonel hizmet almak çok daha önemli ve avantajlı hale gelmiştir. Bizler bu alanda sizlere profesyonel ve etkili temizlik hizmeti sunan önemli bir firma olmaktayız. Sizlere bu alanda nasıl hizmet sunuyoruz bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Sizlere düzenli olarak temizlik hizmeti sunuyoruz. Bizlerden istediğiniz zaman temizlik hizmeti alabilirsiniz.
  • Profesyonel ekipmanlar ve etkili temizlik malzemeleri ile sizlere etkili bir şekilde temizlik hizmeti sunuyoruz.
  • Güvenilir ve alanında uzman personellerimiz ile sizlere zamanında ve hızlı bir biçimde hizmet veriyoruz.
  • Yaşam alanlarınızı kendi yaşam alanımız gibi temizliyor ve sizlere sağlıklı, pırıl pırıl evler bırakıyoruz.

Sultangazi Temizlik Şirketi Sizler İçin Neler Yapıyor?

sultangazi temizlik şirketi

İstanbul’un birçok önemli bölgesinde sizlere profesyonel temizlik şirketi olarak destek veriyoruz. Sultangazi bu bölgeler arasında yer alan önemli bir ilçemizdir. Bölgede yaşayan ve bizleri tercih eden değerli müşterilerimize elimizden geldiğince en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bizleri tercih ederek sizlerde bu alanda sunmuş olduğumuz profesyonel ve başarılı temizlik hizmetlerinden en iyi biçimde yararlanabilirsiniz.

sultangazi temizlik şirketi

Sizlere birçok alanda en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Hizmet çeşitliliğimizin fazla olması sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini artırıyor. Kendimizi bu alanda her geçen gün geliştirmeye ve Sultangazi temizlik şirketi olarak bu alanda en iyi firma olmaya çalışıyoruz. Zaten sunduğumuzun hizmetin kalitesi ile en fazla tercih edilen ekiplerden biri olmaktayız. Bu durumun uzun yıllar devam etmesi için çalışmaktayız.

Ev Temizliği

 

18 Yıldır Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere vermekteyiz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

 

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip. Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

https://www.minatemizlik.com/

 

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Titiz İşçilik Kaliteli Malzeme, Kadıköy Temizlik Hizmetinde
Temizlikte görsellik kadar, hoş kokularla dolu ortamların ortaya çıkarılması da, oldukça
önemlidir. Yaptığı temizlik çalışmalarındaki memnuniyeti sağlamak için malzemelerin en
beğenilen markalarını kullanmaya dikkat eden Kadıköy Temizlik şirketi, bu titizliğinin
karşılığını gelen yeni temizlik taleplerinden almaktadır. Mobilyalı evlerin hassas temizliği,
halıfleks kaplı zeminlerin makineli temizliği ve cam dekor mekanların profesyonel temizliği
için, tecrübe ve deneyimimiz oldukça fazladır. Sağlıklı yaşam alanlarının korunması için
temizlikte gerekli tüm yenilikleri takip eden firmamızda, her temizlik hizmeti, aynı zamanda
bir sağlık çalışması gibidir. Hijyen uygulamaları ile pekiştirdiğimiz temizlik çalışmalarımızın
ilham kaynağı, müşterilerimizin, hizmetimiz sonrasındaki gülen yüzüdür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90536 877 08 13

Whatsapp İletişim: +90536 877 08 13

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602