İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Osmanbey temizlik şirketi

  Mina temizlik corona virüsü bildiğiniz gibi dünyayı etkisi altına almış mina temizlik buharlı ,dezenfekte yapmaktadır mina temizlik.firması ve temizlikçi.olarak tüm temizlik iş lerrinizi yapmaktadır,yılaların tercübesiyle mina osmanbey bir telefun kadar yakın müşterinin mennuniyeti biz mina temizlik fiması olarak mennumiyey duyarız Osmanbey) mina temizlik şirketi kapsamında her türlü alanı temizleme hizmetini, güvenli olarak sunan firmamız kapsamlı ve detaylı temizlik hizmeti siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyata sunuyor. Günlük hayatta her alanın temiz olması insan sağlığı için son derece önemlidir. Yaşam alanları, toplu yaşam alanları, otoparklar, bahçeler, parklar dış cephe camlar uzman kadromuz tarafından detaylı olarak temizlenmektedir. Temizlik işlemleri sağlayan firmamız her türlü temizlik işlemi konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Uzman çalışanlarımız, kaliteli ekipmanları ve prensipli çalışanlarımız sayesinde sektörde daima bir adım önde olmayı başarmaktayız. İhtiyaç duyduğumuz her alanın en iyi şekilde temizlenmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve kurumsal olarak sağladığımız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Osmanbey temizlik şirketi kapsamında her türlü alanı temizleme hizmetini, güvenli olarak sunan firmamız kapsamlı ve detaylı temizlik hizmeti siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyata sunuyor. Günlük hayatta her alanın temiz olması insan sağlığı için son derece önemlidir. Yaşam alanları, toplu yaşam alanları, otoparklar, bahçeler, parklar dış cephe camlar uzman kadromuz tarafından detaylı olarak temizlenmektedir. Temizlik işlemleri sağlayan firmamız her türlü temizlik işlemi konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Uzman çalışanlarımız, kaliteli ekipmanları ve prensipli çalışanlarımız sayesinde sektörde daima bir adım önde olmayı başarmaktayız. İhtiyaç duyduğumuz her alanın en iyi şekilde temizlenmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve kurumsal olarak sağladığımız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Osmanbey temizlik şirketi olarak biz ev temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Yaşam alanlarımız daima temiz olmak zorundadır. Günlük hayatımızda sürdürdüğümüz evlerimizin hijyenik olması sağlığımız açısından gereklidir. Ev temizlemeye vakti olmayan veya detaylı ev temizleme hizmeti isteyen kişiler temizlik şirketimize başvuru yapıyor. Mutfakta bulunan dolaplar ve eşyalar en iyi şekilde temizleniyor. Beyaz eşyalar ankastreler ve davlumbazlar yüksek yağ çözücü özellikli ürünler ile dezenfekte ediliyor. Firmamız tuvalet ve banyo temizliğine daima önem göstermektedir. Bu alanlarda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde ekstra hijyen elde ediyoruz. Profesyonel bir şekilde yaşam alanlarında bulunan dış cephe ve iç cephe camlar uzman kadromuz tarafından temizlenmektedir. Yüzeye uygun deterjan tercihi yaparak herhangi bir zarar vermeden temizlik hizmetini sunuyoruz. Kapsamlı ve detaylı ev temizliği isteyen kişiler firmamızdan yardım ve destek alabilir.

Osmanbey Dış cephe Cam Temizliği 
Osmanbey temizlik şirketi kapsamında pek çok hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaşam alanları ve iş yerlerinde bulunan dış cephe camlar firma çalışanlarımız tarafından güvenle temizlenmektedir. Dış cephe camlar dekorasyon için pek çok katkı sağlar. Fakat temizlik açısından oldukça zorludur. Yüksek katlı binaların dış cephe cam temizliği için asansörlü sistem kullanmaktayız. Firma çalışanlarımız Dağcı kapsamında dış cephe temizlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve kurumsal firmamız kullandığı pek çok deterjan ve teknolojik cihaz sayesinde en iyi temizleme hizmetini sunuyor. Sizlerde Osmanbey civarında temizlik kapsamında hizmetler almak istediğinizde, profesyonel firmamızı tercih ederek en üst seviyede temizlik hizmetlerini alabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Temizliği

Son teknoloji ve en kaliteli makinalarımız ile koltuk ve mobilyalarınızı temizliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız buharlı koltuk yıkama hizmetimiz için hemen bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İşi uzmanına bırakın ve temizlik sonrası farkı sizde göreceksiniz. 

OFİS GSM: +90 532 455 16 02
OFİS SABİT HAT: 0212 909 07 91

temizlik resim fabrika ile ilgili görsel sonucu

Osmanbey Fabrika Temizliği Sunuyoruz 
Osmanbey temizlik şirketi olarak biz fabrika temizliği hizmetini en iyi şekilde yapan firma olmayı başarıyoruz. Özellikle gıda sektörü üzerine çalışan fabrikaların temizlik kapsamında pek çok prosedüre dikkat etmesi gerekmektedir. Yasaların ve kanunların belirlediği temizlik standartlarına uymayan fabrikalar, kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Kaliteli ve kurumsal bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz temizlik şirketimiz, fabrikaların detaylı ve özenle temizleme hizmetlerini sunmaktadır. Fabrikalarda bulunan her türlü üretim ekipmanı, yapılarına uygun bir şekilde yüksek çözünürlükteki deterjanlar ile dezenfekte edilmektedir. Ayrıca fabrikaların zeminleri ağır bakteriler bulundurabilir. Firmamız yüksek antibakteriyel ürünler kullanarak her türlü bakteri ve mikropları yok etmektedir. Fabrika temizliği hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştiren firma çalışanlarımızın desteğini alabilirsiniz. Uzman kadromuz fabrikalarda bulunan her türlü bölmeyi en iyi şekilde temizleyerek, hijyenik hale getiriyor.

temizlik resim otopark ile ilgili görsel sonucu

Osmanbey Otopark Temizliği 
Osmanbey temizlik şirketi olarak biz otopark temizlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Otoparklarda bulunan her türlü bölüm ve bölgeler detaylı bir şekilde firma çalışanlarımız tarafından temizlenmektedir. Otoparkların temiz olması, sağlığa uygun olması ve dezenfekte edilmiş olması gerekmektedir. Çünkü otoparklarda araçlardan kaynaklı olarak pek çok bakteri ve mikrop oluşabilir. Toplu kullanım alanlarından sayılan otopark, daima temiz ve hijyenik olmalıdır. Osmanbey civarında açık otopark ve kapalı otopark temizliği, uzman kadromuz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Sağladığımız tüm hizmetlerden ve imkânlardan siz değerli müşterilerimiz de faydalanabilirsiniz.

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ekim 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16