Levent Temizlik Şirketi

Levent Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Levent Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz :Levent : 34310 / İstanbul

 Wepsitemizden istediginiz gun veya saat biz size tercubeli kadusuyla hizmet vermeye haziriz mina temizlik sirketi firmasi olarak biz mina temizlik şirketi gun gectikce musteri potensini artiyor bu demekki tercûbeli personele musteri temizliginden memnuniyetidir biz her musteriyi önemsiyoruz her muterimiz çok deyerlidir……

Levent Temizlik Şirketi: Temizlikte Güvenilir ve Profesyonel Çözümler

Hoş geldiniz! Levent Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte, Levent ve çevresindeki müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılarken, güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalıyoruz.Levent Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için buradayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, fiyat teklifi istemek veya randevu oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçin. Temizlikte güvenilir ortağınız Levent Temizlik her zaman yanınızda!

Ev Temizliği: Evlerinizde günlük veya haftalık düzenli temizlik hizmeti sunuyoruz. Her bir odanın, mutfak ve banyonun hijyenik ve temiz olmasını sağlıyoruz.

Cam ve Pencere Temizliği: Cam ve pencere yüzeylerini profesyonelce temizleyerek, ışığın daha fazla geçmesini sağlıyoruz. İç ve dış cam temizliği hizmetimizle, camlarınızın parlamasını sağlıyoruz.

Ofis Temizliği: Ofislerinizin temizliğini düzenli olarak yaparak, çalışma ortamınızın ferah ve hijyenik olmasını sağlıyoruz. Masalar, zeminler, camlar ve ortak kullanım alanları gibi her detayı özenle temizliyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik: Yapılan inşaat veya tadilat işlerinin ardından oluşan kaba ve ince temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İnşaat kalıntılarını ve tozları temizleyerek, mekânınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

  • Profesyonellik: Eğitimli ve deneyimli personelimizle, en kaliteli temizlik hizmetini sunuyoruz.
  • Güvenilirlik: Söz verdiğimiz zamanda hizmet vererek, müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.
  • Kaliteli Malzemeler: Sağlığınızı koruyan ve çevre dostu temizlik malzemeleri kullanıyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Geri bildirimlerinizi dikkate alarak hizmet kalitemizi sürekli iyileştiriyoruz.
  • Esneklik: İhtiyaçlarınıza ve programınıza uygun esnek temizlik çözümleri sunuyoruz.
Koltuk Temizliği: Halılarınızı ve koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek, lekelerden ve kiri arındırıyoruz. Evinizde veya iş yerinizdeki kumaş eşyaların hijyenini sağlıyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

12+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

 

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

 

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Mina Temizlik – Bize Ulaşın

Temizlikçi Çağır - 05324551602