İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu
Bayrampaşa Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Bayrampaşa GSM : +90 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp İletişim :
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisin@gmail.com

Neler Yapıyoruz ?

İstanbul birçok ilçeyi bünyesinde bulundurmaktadır. Her ilçe içerisinde temizlik konusunda yardım almak isteyen bireyler bulunur. Genel olarak Bayrampaşa ev temizliği için Bayrampaşa gündelik temizlikçi talep edilmektedir. Bayrampaşa gündelik temizlik sayesinde ev dışında Bayrampaşa ofis temizliği de sağlanabilmektedir. Gündelik temizlikçiler her alanda temizlik işlevini yerine getirebilmektedir.  Bayrampaşa Mina temizlik danışmanlık bireylere firmamızca verilmektedir. Temizlik oldukça önemli bir unsurdur ve değişik alanlarda sağlanmaktadır. Bayrampaşa ev temizliği, Bayrampaşa ofis temizliği, Bayrampaşa dış cephe temizliği bunlardan sadece birkaçıdır. Mina Bayrampaşa temizlik firmaları arasında yer alan firmamız bu anlamda temizlik konusunda oldukça profesyoneldir. Ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile sonuna kadar emek vermekteyiz.

Temizlik gündelik olarak talep edilebileceği gibi bazı istenmeyen durumlar karşısında da sağlanmaktadır. Bayrampaşa yangın sonrası temizlik, sel ya da tadilat sonrası temizlikler bunlardan bazılardır. Bu tarz temizlikler profesyonel bir çalışma gerektirir. Çünkü alanın temizliği sanıldığından daha zor sağlanmaktadır. Ancak Bayrampaşa temizlik şirketleri arasında bu konuda kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Zor günlerinizde de temizliğinizi en iyi şekilde sunmaktayız. Sürekli temizlik sağlanması gereken bir diğer alan ise kamu kurumları olmaktadır. Bayrampaşa da kurum temizliği yapanlar arasında bizlerde bulunuyoruz. Bu tarz alanlar belirli bir kesimi de temsil ettiğinden özenle ve sık sık temizlenmelidir. Bayrampaşa temizlik hizmetleri kapsamında bu alan içerisinde de işlemlerde bulunmaktayız. Çalışma saatlerini aksatmadan ancak derinlemesine temizliği kolaylıkla sağlamaktayız.

Bayrampaşa da uygun fiyatlı temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Bayrampaşa temizlik firmaları arasında seçim yapan müşterilerimiz bizleri hem uygun fiyatlarımız hem de işlemlerimizin iyi sonuçları neticesinde tercih edilmekteyiz. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak adına son üretim temizlik malzemeleri ve araçları ile hizmet sunmaktayız.

Bayrampaşa Ev Temizliği

Bayrampaşa ev temizliği yapan firmalar çok sayıda bulunmaktadır. Ancak istenen sonuçları veren firma sayısı oldukça azdır. Bayrampaşa ev temizliği konusunda tecrübeli çalışanlarımız ile sahada yer almaktayız. Ev temizliği sık sık gerçekleşmesi gerekmektedir. Dilediğiniz her saat ve gün içerisinde Bayrampaşa ev temizliği ihtiyacınızı sizlere sağlamaktayız.

Bayrampaşa Dış Cephe / Cam Temizliği

Mevsimsel olaylar ya da çevrede oluşan durumlar neticesinde dış cepheler oldukça kirlenebilmektedir. Bayrampaşa dış cephe temizliği ve Bayrampaşa cam temizliği bu koşulda sağlanmaktadır. Firmamız, Bayrampaşa dış cephe temizliği sırasında gerekli güvenliği sağlamaktadır. Gerektiği zaman su gerektiği zaman ise buhar destekli makinelerimiz ile temizliği sanıldığından daha kolay şekilde sağlamaktayız. Çamur, yağmurlar, toz ya da toprak olaylarının etkileri kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

Bayrampaşa Ofis Temizliği

Bayrampaşa ofis temizliği birçok eşyanın bulunduğu alan içerisinde gerçekleşmektedir. Bundan dolayı doğru sayıda çalışanların hizmet etmesi gerekir. Firmamız, Bayrampaşa da ofis temizliği yapanlar arasındaki firmalara göre müşterilerimizin ve alanın büyüklüğüne göre çok sayıda Bayrampaşa gündelik temizlikçi temin etmektedir. Planlı çalışma sayesinde kısa sürede işlemler tamamlanmaktadır.

Bayrampaşa İnşaat Sonrası Temizlik

Bayrampaşa inşaat sonrası temizlik birçok bireyin korku duyduğu durumlar arasındadır. Temizlik anlamında en zor olan ve zahmetli olan kısımdır. Bayrampaşa inşaat sonrası temizlik Bayrampaşa da personel hizmetleri arasında yer alır. Firmamıza danışmanız ile endişe duyulan bu konunun kolaylıkla çözüme ulaşmasınız sağlamaktadır. Ağır molozlar, inatçı leke ve boya lekeleri dahil her durumu aşmaya imkân sağlayan makinelerimiz bulunmaktadır.

Bayrampaşa Gündelik Temizlikçi

Bayrampaşa da temizlik işi yapan firmalar Bayrampaşa gündelik temizlikçi hizmeti de sunmaktadır. Gündelik temizlikçiler gün içerisinde Bayrampaşa ev temizliği, Bayrampaşa ofis temizliği ya da Bayrampaşa okul temizliği sağlayabilmektedir. Özellikle kadın çalışanlarımız bu hizmet içerisinde farklı alanlarda temizlik oluşturur. Firmamıza ulaşmanız doğrultusunda bu hizmeti bizlerden talep edebilmektesiniz.

Bayrampaşa Koltuk Temizliği

Koltuklar kullanımı en sık ve kolay olan ancak temizliği en zor olan eşyalar arasında yer alır. Yapısı gereği Bayrampaşa koltuk temizliği kişileri tedirgin etse de doğru taktikler ile sağlanabilmektedir. İnternet üzerinde de bazı görüntüler temizlik konusunda bilgi vermektedir. Ancak doğru bir Bayrampaşa koltuk temizliği yüzeysel olarak değil derinlemesine sağlanmalıdır. Firmamız koltuk temizleme makineleri ile yapının diplerindeki mikrop ve bakterilerinde yok edilmesini sağlamaktadır.

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • 14 Yıllık Temizlik Tecrübesi
 • Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Para İade Garantisi & Ücretsiz Temizlik
 • 3000’in üzerinde ev ve ofis temizliği
 • Profesyonel Temizlik Kadrosu
 • İhtiyaç Halinde Acil Temizlik Hizmeti
 • Sabit Fiyat Garantisi ile içiniz rahat olsun
 • Güvenilir & Kaliteli Temizlik hizmeti
 • Ekonomik Temizlik Paketleri
 • Söz verdiğimiz saat ve tarihte iş teslimi.
 • En kaliteli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri

+
Yıllık Deneyim
%
Müşteri Memnuniyeti
+
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

div > .bdt-testimonial-carousel-item-wrapper”>
ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

North Wilkesboro

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Corbin

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Mina Temizlik – Bize Ulaşın

bayrampaşa mina temizlik firmaları,

mina bayrampaşa temizlik firmaları,

bayrampaşa mina temizlik şirketleri,

mina bayrampaşa temizlik firmaları,

bayrampaşa genelinde temizlik firmaları,

bayrampaşa dış cehpe temizliği şirketleri,

bayrampaşa dış cepe temizliği firmaları,

istanbul bayrampaşa ev temizliği şirketleri,

istanbul bayrampaşa dışçepe temizlik şirketleri

bayrampaşa ev temizliği firmaları,

bayrampaşa ev temizliği yapanlar,şirketler

bayrampaşa de  temizlik işi yapanlar,

bayrampaşa temizlik hizmetleri

bayrampaşa temizlik şirketleri

bayrampaşa mina temizlik,
bayrampaşa mina temizlik ve personel hizmetleri,
bayrampaşa  de mina temizlik ve personel hizmetleri,
bayrampaşa personel temini,
bayrampaşa de bürolara personel temini,
bayrampaşa  de ofislere personel temini,
bayrampaşa de personel hizmetleri,
bayrampaşa  geneli personel hizmeti,
bayrampaşa geneli ofis personeli temin eden firmalar,,

bayrampaşa temizlik hizmetleri,
bayrampaşa de gündelik temizlikçi,
bayrampaşa  de gündelik temizlik,
bayrampaşa  temizlik hizmetleri,
bayrampaşa de temizlik hizmetleri,
bayrampaşa  geneli temizlik danışmanlık firmaları,
bayrampaşa  mina temizlik danışmanlık,
bayrampaşa  kamu kurum temizliği,
bayrampaşa de kamu kurum temizliği yapanlar,
bayrampaşa   de en iyi temizlik firmaları,
bayrampaşa de uygun fiyatlı temizlik firmaları,
bayrampaşa  de temizlik işi yapan firmalar,
bayrampaşa  de temizlik işi yapan firmalar,
bayrampaşa  mina temizlik hizmetleri,
bayrampaşa  temizlik firmaları,
bayrampaşa  de temizlik firmaları,
bayrampaşa de temizlik firmaları,
bayrampaşa  dış çephe temizliği,
bayrampaşa dış çephe temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  ofis temizliği,

bayrampaşa  ofis temizliği yapan firmalar,

bayrampaşa  okul temizliği,
bayrampaşa  okul temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  otel temizliği,şirketleri,
bayrampaşa  otel temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  fabrika temizliği,
bayrampaşa  fabrika temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa ev temizliği,şirketleri
bayrampaşa  ev temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa de dış çephe temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  de ofis temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  de okul temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  de otel temizliği yapan firmalar,
bayrampaşa  de fabrika temizliği yapan firmalar,

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Mayıs 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16