Mina TemizlikMina Temizlik
Bize Yazın
(0212) 909 07 91
İstanbul
Mina TemizlikMina Temizlik

 • Home
 • Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi – Mina Temizlik

Bakırköy Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu
Bakırköy Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Bakırköy GSM : 0532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp Hattı:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri
Çalışma Saatleri:
Hergün (09:00 – 21:30)

Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi
Ofis Adresimiz : Bakırköy 34310 / İstanbul

Neler Yapıyorız ?

Bakırköy Mina temizlik firmaları olarak bireylerin temizlik ihtiyacını en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak oluşturduğumuz profesyonel çalışma sistemi bireylerin taleplerini sonuna kadar karşılamaktadır. Bakırköy Mina temizlik danışmanlık hizmetlerimiz ile kişileri dinleyerek, talepleri inceleyerek planlar oluşturmakta bunları tek tek hayata geçirmekteyiz. Bizler için önemli olan Bakırköy temizlik firmaları arasında müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan firma olmaktır.

Bakırköy genelinde temizlik firmaları bulunmaktadır. Ancak iddia ediyoruz ki bizler kadar profesyonel çalışma gerçekleştiren firma sayısı oldukça azdır. Çalışanlarımız ve firmamızın 21 senelik tecrübesi Bakırköy ev temizlik şirketi, Bakırköy ofis temizliği ve diğer temizlik alanlarında kendisini belli etmektedir. Bizler müşterilerimize daha fazla nasıl faydalı olabiliriz derdine düşerek sürekli gelişim içerisinde olmaktayız. Firmamızın bu zamana kadar ayakta durmasında ve Bakırköy genelinde temizlik firmaları arasında tercih edilme sebebi bu olmaktadır.

Bakırköy personel temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. İsterseniz Bakırköy gündelik temizlikçi isterseniz birden fazla çalışanımızı talep edebilirsiniz. Bizler bulunan alanın boyutu ve teslim süresine göre en uygun çalışan sayısını belirlemekteyiz. Özellikle Bakırköy kamu kurum temizliğiBakırköy okul temizliği, Bakırköy otel temizliği ve Bakırköy fabrika temizliği için çok sayıda çalışanımızı alan içerisine sevk etmekteyiz. Büyük alanların temizlik süresini daha kısa sürede gerçekleştirerek iş ve oluşumlardan müşterilerin geri kalmasını bu sayede önlemekteyiz. Bakırköy Mina temizlik hizmetleri arasında müşterilerimizin en zorlandığı alanlarda bulunmaktadır. Bakırköy yangın sonrası temizlik şirketi, Bakırköy inşaat sonrası temizlik ve Bakırköy dış cephe cam temizlik bu konular arasında yer alır. Mevcut temizlik durumu ve alanı olarak kişisel temizliği zor olan bu konularda çalışanlarımızla sizlere destek olmaktayız. Zamanı ve mekânı fark etmeksizin bizlere ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

Bakırköy Ev Temizliği

minatemizlik.com/bakirkoy-temizlik-sirketi/

Bakırköy ev temizlik şirketi arayışındaysanız doğru adrese ulaştınız! Tecrübesi bol, planlaması profesyonel olan çalışanlarımız ile ev içerisinde bulunan en detay kısımları dahi temizlemekteyiz. Tüm odalar, eşyaları kapsayan derin temizlik fırsatını elde etmek isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 sizlerin hizmetinde olan çalışanlarımız ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunmaktadır.

minatemizlik.com/bakirkoy-temizlik-sirketi/

Bakırköy Dış Cephe / Cam Temizliği

Bina ve yapıların dış görüntüsü hem kişisel hem de kamu kurumları için oldukça önemli olmaktadır. Bunun farkında olan Bakırköy Mina temizlik firmaları arasında yer alan bizler bu konuda da hizmet sunmaktayız. Dış cephede yer alan kir ya da lekelerin durumuna göre uygun çözüm yolları üretmekteyiz. Güvenlik koşulları oluşturularak her iki tarafında memnuniyeti sağlanmaktadır.

Bakırköy Ofis Temizliği

minatemizlik.com/bakirkoy-temizlik-sirketi/

İş yeri hijyeni Bakırköy ofis temizliği yapan firmalar tarafından sağlansa da firmamız ile çalışmak sizleri özel hissettirecektir. İş alanları temizlik ve hijyenin ötesini yansıtmaktadır. İş ortakları ve dışarıdan gelen bireylere iyi bir görünüm sağlamak adına firmamız alan boyutuna ve eşyasına bakmaksızın görevini yerine getirmektedir. Üstelik dilerseniz mesai saatleri içerisinde dilerseniz hafta sonlarında bu isteklerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bakırköy İnşaat Sonrası Temizlik

minatemizlik.com/bakirkoy-temizlik-sirketi/

Bakırköy personel temini Bakırköy inşaat sonrası temizlik adına tercih edilebilen durumlar arasında yer alır. Tadilat ya da yeni bina yapımı sonrasında oluşan ağır pis ortam kişisel olarak çok ciddi emek istemektedir. Ancak bireyler bu durumun üstesinden tek başına gelmek zorunda değildir. Firmamıza başvurmanız çıkması imkânsız gözüyle baktığınız durumların üstesinden gelinmesini sağlamaktadır. Ağır moloz kaldırılmaları ile birlikte leke ve kirlerden derinlemesine kurtulmak mümkündür.

minatemizlik.com/bakirkoy-temizlik-sirketi/

Bakırköy Gündelik Temizlikçi

Bakırköy gündelik temizlik kişiler tarafından talep edilen sık konular arasında yer alır. Firmamız grup halinde hareket ettiği gibi sürekli ihtiyaç durumunda kişilere Bakırköy gündelik temizlikçi yollayabilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda memnun kalındığı takdirde sürekli olarak belirli periyotlar halinde çalışanlarımız ile irtibat kurabilmektedir.

Bakırköy Koltuk Temizliği

Bakırköy ev temizliği konusunda yardımcı olduğumuz kadar ev içerisinde kullanılan eşyaların bazılarına da özel temizlik imkânı oluşturmaktayız. Temizliği zor olan ancak bakteri ve mikrop oluşumunun da hızla gerçekleştiği bir eşyadır. Bakırköy koltuk temizliği konusunda kullandığımız ekipman ve malzemeler sayesinde derinlemesine temizlik imkanını sizlere sunmaktayız.

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • 21 Yıllık Temizlik Tecrübesi
 • Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Para İade Garantisi & Ücretsiz Temizlik
 • 3000’in üzerinde ev ve ofis temizliği
 • Profesyonel Temizlik Kadrosu
 • İhtiyaç Halinde Acil Temizlik Hizmeti
 • Sabit Fiyat Garantisi ile içiniz rahat olsun
 • Güvenilir & Kaliteli Temizlik hizmeti
 • Ekonomik Temizlik Paketleri
 • Söz verdiğimiz saat ve tarihte iş teslimi.
 • En kaliteli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri

+
Yıllık Deneyim
%
Müşteri Memnuniyeti
+
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 5 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 05324551602