İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Terazidere Temizlik Şirketi

Terazidere Temizlik Şirketi

Temizlik firmaları değişik koşullar altında çalışan ve müşterilerin hijyen, temizlik ihtiyacı karşısında yardımcı olan kuruluşlardır. Günümüzde temizlik hayatımızın her alanında yer almaktadır ve zorunludur. Temizlik yapılmayan bir ortamda ne çalışmak ne de yaşamak mümkündür. Bundan dolayı temizlik oldukça önemlidir. Temizlik firmaları tam olarak bu noktada devreye girerek müşterilerine gerekli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Terazidere temizlik şirketi olarak firmamız da müşterilerin temizlik ihtiyacını her noktada karşılamaktadır. Bizlerle çalışarak temizlik konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Her Alanda Kısa Sürede Temizlik İmkanı

Temizlik işlemleri değişik birçok noktada sağlanmaktadır. Gerek evlerde gerekse okul, ofis gibi kapalı alanlarda gerçekleşir. Ancak bununla sınırlı kalmayan bu işlem çoğu zaman dış cephe temizliği konusunda da etkili olmaktadır. Özellikle plaza ve iş yerleri dış görüntüye dikkat ettiğinden bu tarz temizlikleri oldukça sık yaptırmaktadır. Fakat tahmin edersiniz ki her temizlik şirketi beklenen durumu karşılamakta yeterli olmayabilir. Terazidere temizlik şirketi olarak çalışanlarımız sizlerin tüm beklentilerinizi irdeleyerek bunun doğrultusunda hareket eder. İçinize tamamen sinen bir sonuçla karşılaşmanız garanti bir durumdur.

Firmamız 12 sene önce temizlik firması olarak var oluşunu başlattı. Geçen zaman içerisinde farklı birçok alanda bulunarak çalışanlarımız ile birlikte hareket ettik. Firmamızı var eden durum hiç şüphesiz siz müşterilerimizsiniz. Bu noktada bizlerin temel amacı sizlere memnuniyet ve mutluluk sağlamaktır. Hedeflediğimiz bu doğrultuda dikkat ettiğimiz bazı unsurlar bulunur:

  • Hiç şüphesiz derinlemesine temizlik,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Kısa sürede, vakit kazandıran işlemler,
  • Gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak elde edilen kesin sonuçlar bunlardan bazılarıdır.

Vizyon ve misyonumuz neticesinde senelerdir temizlik sektöründe varlığımızı sürdürmekte ve sizler tarafından tercih edilmeye devam etmekteyiz.

Her İlçeye Hizmet Erişimi

İstanbul, oldukça geniş bir yüzölçümüne sahip bir şehirdir. Bu noktada kimi temizlik firmaları belirli alanlara hizmet sunmayı hedeflemekte daha küçük çaplı hareket edebilmektedir. Terazidere temizlik şirketi olan bizler, birçok farklı ilçeye temizlik hizmeti sunuyoruz. Nerede olduğunuz fark etmeksizin bizlere ulaşarak gerekli bilgileri almanız mümkündür. Dilerseniz internet sitemiz üzerinden hizmet alanlarımızı ve çeşitlerimizi inceleyerek bizlere buradan ya da telefon numaralarımızdan doğrudan ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Mayıs 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16