Tarlabaşı temizlik şirketi

Tarlabaşı Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu : 0212 909 07 91
Mina Temizlik GSM Telefonu  : +90 532 455 16 02
Mina Temizlik Whatsapp Whatsapp No : +90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder Mail Adresimiz: minatemizlikiletisim@gmail.com
Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: Hergün (09:00 – 21:30)
Mina Temizlik Şirketi Ofis Adresi Ofis Adresimiz : Tarlabaşı : 34310 / İstanbul

Temizlik sizler içinde önemli ve gerekli ise tam olarak doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Tarlabaşı temizlik şirketi olarak sizlere sağlıklı ve temiz yaşam alanlarına kavuşmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bu alanda sahip olduğumuz tecrübe ve ekipmanlar bizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Sizlerde bu alanda etkili temizlik hizmeti istiyorsanız bizleri tercih edebilir ve son derece etkili temizlik desteği alabilirsiniz.

Temizlik şirketleri günümüzde birçok kişi için hayat kurtarıcı niteliklere sahiptir. Geçmişten bu yana sürekli olarak temizlik konusunda dışarıdan yardım alma hizmeti tercih ediliyor ancak bu temizlik şirketleri sayesinde durum çok daha profesyonel hale gelmiştir. Profesyonel personeller, ekipmanlar ve malzemeler ile temizlik işlemi ile gerçekleştirilen temizlik doğal olarak çok daha etkili olacaktır. Bu aşamada temizlik şirketleri sizin için ne yapar bahsetmek istiyoruz. Şöyle ki;

 • Sizler için yaşam alanlarınızda etkili ve düzenli olarak temizlik yaparlar. Tüm detayları ve alanları derinlemesine temizlerler.
 • Sizin yerinize temizlik işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirdiklerinden sizlere zamanda tasarruf sunarlar.
 • Görünen görünmeyen tüm kirleri ve mikropları yok ederek sağlıklı yaşam alanları sunarlar.

Profesyonel bir temizlik şirketi arıyor ve yaşam alanlarınızda etkili bir temizlik işlemi istiyorsanız bizler ile iletişime geçerek bu konuda hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Mina Temizlik Şirketi: Evinizi Işıldatmanın En Güvenilir Yolu

Mina Temizlik Şirketi olarak, ev temizliği hizmetlerimizle yaşam alanlarınızı pırıl pırıl yapmanın gururunu yaşıyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle, evinizin her köşesini titizlikle temizleyerek sizlere hijyenik ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

Mina Temizlik Şirketi: Dış Cephe Cam Temizliğinde Uzman Çözüm Ortağınız

Mina Temizlik Şirketi olarak, dış cephe cam temizliği hizmetlerimizle binalarınızın dış görünümünü mükemmelleştiriyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, en yüksek güvenlik önlemleri ile dış cephe camlarınıza parlaklık kazandırarak prestijinizi artırıyor. Temiz ve bakımlı bir dış cephe, işletmenizin imajını olumlu yönde etkiler.

Mina Temizlik Şirketi: Ofis Temizliğinde Profesyonel Çözüm Ortağınız

Mina Temizlik Şirketi olarak, ofis temizliği hizmetlerimizle iş yerlerinizin hijyenini ve düzenini sağlıyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, çalışma ortamlarınızı titizlikle temizleyerek verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Temiz bir ofis, çalışanlarınızın motivasyonunu ve sağlığını olumlu yönde etkiler.

Mina Temizlik Şirketi: İnşaat Sonrası Temizlikteız Uzman Çözüm Ortağın

Mina Temizlik Şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizle yeni projelerinizi kusursuz bir şekilde teslim almanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, inşaat sonrası kalan tüm kalıntıları ve kirleri titizlikle temizleyerek yaşam alanlarınızı ya da iş yerlerinizi hazır hale getiriyor. İnşaat sonrası temizlik, özel bilgi ve beceri gerektiren bir iştir ve biz bu konuda uzmanız.

Mina Temizlik Şirketi: Gündelikçi Bayan Hizmetlerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız

Mina Temizlik Şirketi olarak, gündelikçi bayan hizmetlerimizle evlerinizi ve iş yerlerinizi düzenli, temiz ve hijyenik tutmanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli ve güvenilir temizlik personelimiz, günlük temizlik işlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde yerine getirerek size zaman kazandırır.

Mina Temizlik Şirketi: Koltuk Yıkamada Uzman Çözüm Ortağınız

Mina Temizlik Şirketi olarak, koltuk yıkama hizmetlerimizle evinizin ve ofisinizin en çok kullanılan eşyalarına tazelik kazandırıyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, özel temizleme yöntemleri ve ekipmanları ile koltuklarınızdaki tüm lekeleri ve kirleri derinlemesine temizleyerek hijyenik ve ferah bir ortam sunuyor.

21+
Yıllık Deneyim
%100
Müşteri Memnuniyeti
3,000 +
Ev ve Ofis Temizliği

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • 21 Yıllık Temizlik Tecrübesi
 • Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Para İade Garantisi & Ücretsiz Temizlik
 • 3000’in üzerinde ev ve ofis temizliği
 • Profesyonel Temizlik Kadrosu
 • İhtiyaç Halinde Acil Temizlik Hizmeti
 • Sabit Fiyat Garantisi ile içiniz rahat olsun
 • Güvenilir & Kaliteli Temizlik hizmeti
 • Ekonomik Temizlik Paketleri
 • Söz verdiğimiz saat ve tarihte iş teslimi.
 • En kaliteli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri

+
Yıllık Deneyim
%
Müşteri Memnuniyeti
+
Ev ve Ofis Temizliği

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.​

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın. Mina Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin yorumları sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyiz.


As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

author-widget

Farhan Rio

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

mr-brad

Leofar Tom

Founder of Ref Group

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

ManProstateExam

Rapht Goki

Agent Manager

As a app web crawler expert, I help organi
zations adjust to the expanding significace of internet promoting.

 

Temizlikçi Çağır - 05324551602