Şişhane temizlik şirketi

Mina Temizlik

Şişhane Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu

Şişhane Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
Şişhane GSM : 0 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

Yaşam alanlarının temiz olması ve temiz görünmesi son derece önemlidir. Bu alanlarda yapılan temizlik işleminden en iyi şekilde verim alabilmek için mutlaka bu işlemin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Şişhane temizlik şirketi olarak bizler tam da bu noktada sizlere en iyi şekilde destek vermek üzere çalışmalar yapmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde sunulan bu profesyonel ve etkili hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz temizlik hizmeti ile sizleri memnun etmek bizler için son derece önemlidir.

Profesyonel Temizlik İşlemi Nasıl Sağlanır?

Yaşam alanlarında sağlıklı ve mutlu olmak için mutlaka bu alanların temiz olması gerekir. Temizlik tüm bu sebepten dolayı son derece önemli ve gereklidir. Tabi yapılan her temizlik için doğru demek mümkün değildir. Çünkü temizliğin mutlaka derinlemesine ve sağlıklı olması gerekir. Profesyonel temizlik işlemi nasıl sağlanır bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle bu işi işin ehillerine bırakmak en doğru karardır. Profesyonel hizmet sunan ekiplerden destek aldığınızda sizlere son derece fayda sağlayacaklarını görebilirsiniz.
  • Temizlik işlemi yüzeysel olarak yapıldığında hiçbir işe yaramayacaktır. Mutlaka detaylı ve derinlemesine bir temizlik yapılmalıdır.
  • Temizlikten maksimum verimi almak için doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Özellikle yapılan temizliğin sağlıklı olması için mutlaka kimyasal oranı düşük ancak etkili ürünler tercih edilmelidir.
  • Son yıllarda temizlik için geliştirilen bazı yöntemler ile hem zararlı kimyasallar kullanılmadan hem de derinlemesine temizlik sağlanabilmektedir.

Şişhane Temizlik Şirketi Hizmetleri

İstanbul’un başta Şişhane olmak üzere birçok önemli bölgesinde temizlik için bizleri tercih eden değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve uzmanlık ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bünyemizde görev alan elemanları özenle ve dikkatle seçiyor ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Şişhane temizlik şirketi hizmetlerimiz ile bölgede en fazla tercih edilen ve geride en fazla memnun müşteri bırakan firma olmaktayız. Sizler de aldığınız temizlik hizmetinden memnun kalmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bizler ile çalıştığınızda memnun kalma garantiniz vardır.

Ev Temizliği

 

21 Yıldır Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere vermekteyiz.

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

 

Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekip. Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz buradayız…

 
https://www.minatemizlik.com/

 

Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Temizlik Hizmeti İçin

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Titiz İşçilik Kaliteli Malzeme, Kadıköy Temizlik Hizmetinde
Temizlikte görsellik kadar, hoş kokularla dolu ortamların ortaya çıkarılması da, oldukça
önemlidir. Yaptığı temizlik çalışmalarındaki memnuniyeti sağlamak için malzemelerin en
beğenilen markalarını kullanmaya dikkat eden Kadıköy Temizlik şirketi, bu titizliğinin
karşılığını gelen yeni temizlik taleplerinden almaktadır. Mobilyalı evlerin hassas temizliği,
halıfleks kaplı zeminlerin makineli temizliği ve cam dekor mekanların profesyonel temizliği
için, tecrübe ve deneyimimiz oldukça fazladır. Sağlıklı yaşam alanlarının korunması için
temizlikte gerekli tüm yenilikleri takip eden firmamızda, her temizlik hizmeti, aynı zamanda
bir sağlık çalışması gibidir. Hijyen uygulamaları ile pekiştirdiğimiz temizlik çalışmalarımızın
ilham kaynağı, müşterilerimizin, hizmetimiz sonrasındaki gülen yüzüdür.

Müşteri Yorumları
Hakkımızda Ne Dediler ?

ELİF ÖZDEMİR

ELİF ÖZDEMİR

Ev temizliği konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Düzenli olarak temizlikçi bayan temini yapıyoruz ve bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. İşlerini zamanında teslim ettikleri için teşekkür ederim. Mina temizlik ile çalışmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Selin Akkuş

Selin Akkuş

Çalıştığımız ofisin düzenli olarak temizliğini yaptırıyoruz. Mina Temizlik Şirketinden gelen temizlik elemanları işini gerçekten hızlı ve çok özenli yapıyor. Tavsiye edebileceğim bir temizlik firmasıdır.

Merve Yalıntaş

Merve Yalıntaş

Yaklaşık 3 yıldır Mina Temizlik Şirketi ile çalışmaktayım. Haftalık gelen gündelikçi bayan gerçekten çok iyi ve titiz. Beklediğimden çok daha kısa sürede işini bitirip teslim ediyor. Ev temizliği için Mina Temizlik şirketini bende tavsiye ediyorum.

Hakan Akdağ

Hakan Akdağ

Bahçelievler’de bulunan ofisimizin temizliği için Mina Temizlik Şirketi ile çalışıyoruz. Düzenli olarak haftada 2 defa ofis temizliği için temizlikçi ablamız geliyor. Kendisinden ve firmadan gerçekten çok memnunuz. Umarım aynı kalite devam eder

Harun Taştan

Harun Taştan

Satışa hazır olan evlerimizin temizliğini Mina Temizlik Şirketi yapmaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda gerçekten profesyonel ve hızlı çalışıyorlar. Fiyat olarak çalıştığım firmaların içinde ki en uygun şirket diyebilirim. Sizlerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz

Temizlikçi Çağır - 05324551602