İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Çağlayan Temizlik Şirketi

Çağlayan Temizlik Şirketi

Hayatımızda belirli bir düzen ve hijyeni sağlamak adına temizlik işlerine başvurmaktayız. Özellikle son zamanlarda yaşanan virüs sebebi ile birçok insan bu noktaya ekstra eğilmiş bulunmaktadır. Halbuki hayatımızın her anında temizlik olmazsa olmaz bir durumdur. Virüs, bakterilerden korunmak ya da gerekli hijyeni sağlamak adına bu tarz işlemler gerçekleştirilir. Çağlayan temizlik şirketi olarak sizlere gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Firmamız temizlik adına her noktada işlemleri sağlamaktadır. Bireysel olarak temizlik işlemleri istenildiği gibi gerçekleştirilemeyebilir. Bu noktada firmamıza ulaşarak gerekli taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Çağlayan Temizlik Şirketi ile Kısa Sürede İşlemler

Hayat içerisinde harcanan süre bellidir. Temizlik de bu noktada bireysel yapıldığında oldukça vakit alan bir durumdur. Ancak günümüzde bireyler bu tarz vakit kayıplarını istememekte aynı zamanda temizliğinde en iyi şekilde sonuçlanmasını istemektedir. Bu ikilemden çıkılması gereken durum ise bir temizlik firması ile anlaşmaktır. Çağlayan temizlik şirketi olarak sizlerin ikilemlerinizi çözmekte en önemlisi temizlik işlemlerinizi en iyi sonuçlara ulaştırmaktayız. Firmamız kişilerin işlemlerini hallederken belirli noktalara dikkat etmektedir:

  • Profesyonel hareket etmek,
  • Kısa sürede derinlemesine temizlik sağlamak,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak,
  • Talepleri tamamen yerine getirmek,
  • Kesin sonuçlar elde etmek bulunur.

Hedeflerimiz doğrultusunda hareket etmek bizleri sonuçlara daha kolay götürmektedir. Bizler de özellikle vakit konusunda müşterilerimize sorun çıkarmadan işlemlerimiz ilerletmeyi hedeflemekteyiz. Şu zamana kadar da çoğu müşterimize kısa sürede istenen sonuçları sunduk. Bu sayede bireylerin memnuniyeti oldukça basit ve kolay bir şekilde elde edilmektedir. Bizler için önemli olan da öncelikle müşteri memnuniyetini kazanmaktan geçer.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Piyasadaki her firmanın burada kalması için yapması gereken bazı durumlar vardır. Çağlayan temizlik şirketi olarak bizler müşteri memnuniyetini temele almaktayız. Ancak bunu sadece lafta bırakmamaktayız. Piyasada çoğu firmadan bunu duyabilirsiniz ama tam olarak gerçekleştirenler parmakla sayılacak kadar azdır. Bizler de bunu gerçekleştiren tarafta olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü biliyoruz ki sizleri temele almadan ileri gitmemiz mümkün değil. Firmamızı var eden nokta kesinlikle sizlersiniz. Sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda var olmaya devam edeceğimizden temizlik konusuna dair herhangi bir noktada bizlere başvurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Haziran 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16