İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

TEMİZLİK

 Temizlik Mina

Mina Temizlik

 Temizlik Şirketi

Mina Temizlik Ofis Telefonu
 Ofis : 0212 909 07 91

Mina Temizlik GSM Telefonu
 GSM : +90 532 455 16 02

Mina Temizlik Whatsapp
Whatsapp No:
+90 532 455 16 02

Kurumsal Bilgilerimiz

Mina Temizlik Mail Gonder
Mail Adresimiz:
minatemizlikiletisim@gmail.com

temizlik şirketi

Temizlik Şirketi
Temizlik, bir mekanın konforunu ve prestijini etkileyen en önemli faktördür. Ferahlığın ve olumlu
etkinin hissedildiği temiz alanlar, sakinleri cezbeder ve memnun eder. Bir ortamın tepeden tırnağa
gerçekten temiz olması ve sürekliliğinin sağlanması uzmanlık gerektiren bir iştir. Kirli yaşamı göze hoş
gelmeyecektir. Aynı zamanda temizlik insan sağlığı için fazlasıyla önemli konumdadır. Geçmişten
şimdiki zamana dek temizlik alanlarına baktığımızda geleneksel olarak ev ya da iş yeri temizlik
firmalarından yardım istenmektedir. Firmamız temizlik şirketi her yönden gelişmiş şehrin temizlik
ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Turizm sektörü fazlasıyla gelişmiş ve gelişmekte olan bu şehrin temizlik
yönlerine dikkat etmek gerekiyor. Çünkü her yıl binlerce yerli ve yabancı misafir ağırlıyoruz. Bu
nedenle Temizlik şirketi temizlik ve göz zevki kurallarına dikkat etmek önemlidir. Yaz aylarında
oldukça popüler olan otel, pansiyon ve restoran gibi halka açık yerlerin temizliğine dikkat etmek
önemlidir.

Temizlik Mina

Her şeyin başı temizliktir. Ancak temizlik yapmak demek yapılan işin üstün körü olması demek değildir. Söz konusu temizlik olduğunda ve temizlenmesi gereken alan büyük olduğunda profesyonel firmalardan profesyonel destek almak zorundasınız. Temizleyeceğiniz mekânın büyüklüğü hiçbir şekilde fark etmez Mina temizlik bu konuda size en doğru çözümü sunacaktır.

İsterseniz ev temizliği isterseniz fabrika ya da ofis temizliği; Büyük mekânlardaki temizlikler tek başınıza ya da işini bilen birinden destek almadan yapılmaz Yapmaya çalışsanız da günlerce süreceği için ya acemice ya da yeteri kadar temiz olmayacaktır. Mina temizlik firmamız geniş personel desteği ile hizmet sunacaktır. Yalnızca bir günlük değil isteğinize bağlı olarak haftalık ve aylık temizlik hizmeti de alabilirsiniz.

Mina temizlik tüm işlerinizi karşılayacak nitelikte ve büyüklüğe sahiptir. İstanbul temizlik şirketleri arasında her zaman lider olarak gösterilen firmamız müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiştir. Temizlenecek alan ne kadar büyük olursa olsun sorunsuz bir hizmet anlayışı destek sağlanır.

Ofis Temizliği Bizim İşimiz

temizlik şirketi

Ev ve Ofis temizliği ne zaman yapılmalıdır sorusuna cevap verirken bunun çok farklı cevapları olduğu unutulmamalıdır. Birden çok kişinin gündelik işlerini yürüttüğü bürolarda bazen 3–4 kişi bulunurken bazen de onlarca kişi bulunabilir. Çoğu ofisin tatil günleri değişebilmektedir. Çalışanların tatil günlerine getirilen temizlik uygun şartlarda yapılır. Ev temizliği için bu durum tam tersi olabilir. Ailenin fertleri Pazar günü çalışmamaktadır ve bugün yapılacak bir temizlik onları çok etkileyecektir. Bu yüzden hafta için bir gün evin temizlenmesi uygundur.

Günlük veya haftalık evlerin ve büroların temizlenmesi işleminde yapılacaklar bellidir. Genel olarak temizlik yapılacaksa çöp sepetleri dökülmeli, küllükler boşaltılmalıdır. Dolap, masa, sehpa, sandalye gibi demirbaşların tozu alınmalı, çift kova sistemiyle paspas atılması gerekir. Camlar, trabzanlar, merdivenler ve korkuluklar uygun malzeme ve ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. WC, banyo gibi yerler dezenfektan özellikli maddeler ile temizlenmelidir.

Ev ve ofis temizliğinde profesyonel bir hizmet aranıyorsa Mina temizlik her zaman sizin yanınızda olacaktır. Biz 7/24 çalışma saatlerimizle en iyi temizliği yapıyoruz.

Temizlik Şirketleri

temizlik şirketi

 

Temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamak ya da çalışmak her insanın ortak beklentisidir. Yaptığımız iş gereği üstlendiğimiz misyon temizlik şirketleri içinde en üst seviyeye çıkmaktır. Bunu da gerek çalışan personellerimizle gerekse temizlik esnasında kullandığımız ekipmanlarımızla sağlarız.

Gelişen teknolojiyle birlikte temizlik konusunda hizmet sağlayan pek çok firma çıkmıştır. Ancak bu firmalar içinde hepsinin başarılı sonuç ortaya çıkardığını söylemek doğru olmayacaktır. Mina temizlik olarak bu sektörde ilk yer alan markalardan biriyiz ve bunu da yaptığımız temizlik sonucunda ortaya koyarız.

Ev veya ofis gibi alanların dışında inşaat sonrası temizlik hizmeti de sağlarız. İstenilen her alanda beklenen hijyene ulaşılmasını sağlayan Mina temizlik İstanbul’un tüm içlerine hizmetini taşımaktadır.

Yaptığımız her temizlik sonrasında yalnız mekânın güzel görünmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda gözle görülmeyecek bakteri ve mikroplarında yok edilmesini sağlarız. Temizlik işlemi insan gücünün yanı sıra teknolojinin desteğine başvurarak da yapılır. Firmamız bünyesinde modern makinelere ve temizlik malzemelerine yer veririz.

temizlik şirketi

Mina temizlik, İstanbul’daki tüm temizlik şirketleri arasından sıyrılmış ve giderek de büyümeye devam etmektedir. Apartman, inşaat, dış cephe, okul ve dershane gibi alanların dışında temizlik adına alınabilecek her ne hizmet varsa hepsini uzman bir ekiple gerçekleştiririz.

İstanbul Temizlik Şirketleri Ücretleri

İstanbul temizlik şirketleri ücretlerini belirlerken temizlik yapılacak olan alanı göz önünde bulundurur. Bu nedenle genel bir fiyattan bahsetmek doğru değildir. Yapılan temizlik günlük olabildiği gibi yalnızca haftalıkta olabilir. İşin tüm detayları fiyatın belirlenmesinde önemli bir etkendir ve Mina temizlik olarak biz her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda ekonomik fiyat politikasıyla hareket ederiz.

 

 

temizlik şirketi

İstanbul Dış Cephe / Cam Temizliği şirketi ;firmaları

İstanbul Mina temizlik firmalar Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.hizmetinizdeyız

İstanbul Ev Temizliği

temizlik şirketi

İstanbul Ev Temizliği Firmaları

18 Yıldır İstanbul  Ev Temizlik Şirketi Firmaları olarak sizlere vermekteyiz.

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – Mina temizlik. Mina temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. İstanbul ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. İstanbul temizlik şirketlerinden biri olan Mina Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbul Ofis Temizliği Firmaları

temizlik şirketi

Ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzman ekipler tercübeli personel çalışmaktayız. Sabit fiyat garantisi & ekonomik temizlik paketleri.mina temizlik firmaları istanbul

(İstanbul) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. İstanbul temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Mina Temizliği seçebilirsiniz. Şirketimiz, İstanbul’da faaliyet alanını her geçen gün geliştirmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği gibi günlük işlerle birlikte devamlı personel teminine kadar tüm talepleri en iyi fiyata gerçekleştiriyoruz. Özellikle kurumsal şirketlerin firmamızdan talep ettiği (dış cephe temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel alan temizliği, klima dezenfeksiyonu vs.) işleri departmanlarımız hızla çözümlemektedir. Çalışanlarımız hijyen konusunda çok titiz bir eğitimden geçmektedir. Ev temizliği firmaları İstanbul; Mina Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.  Hizmet verdiğimiz mahalleler:

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları

temizlik şirketi

İnşaat sonrası temizlik sizin için kabusa dönmesin. Biz Mina temizlik firmaları  buradayız…

temizlik-sirketleri-istanbulHizmetlerimiz: Mina Temizlik İstanbul fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme İstanbul şirketi firması, İstanbul inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği İstanbul şirketi firması, İstanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul, İstanbul temizlik firması, temizlik firması İstanbul, İstanbul zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması İstanbul, İstanbul dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması İstanbul, ev temizlik firması İstanbul ev temizlik firması, ev temizlik şirketi İstanbul ev temizlik şirketi,

temizlik

Şişli Koltuk Temizliği

Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

İstanbul temizlik işleri firması Mina Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.[13.04 16:13] Ulas Arslan: abi hakkını helal et gönderecem dedim, dedim ama yazı olayına çok fazla zaman ayıramadım.Senin dediğin kelimelere baktım hepsinde 1.sayfadasın… Valla helal olsun gerçekten hespnide 1.sayfadasın .

temizlik

İstanbul Gündelik Temizlikçi Firmaları

İstanbul Günlük / Temizlikçi Bayan ; Gündelikçi  Temizliçi, Kadın Haftalık / Aylık periyotlar ile düzenli olarak temizlik hizmeti.

 

Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ekim 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16