İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

TEMİZLİK

 

Temizlik Mina

Her şeyin başı temizliktir. Ancak temizlik yapmak demek yapılan işin üstün körü olması demek değildir. Söz konusu temizlik olduğunda ve temizlenmesi gereken alan büyük olduğunda profesyonel firmalardan profesyonel destek almak zorundasınız. Temizleyeceğiniz mekânın büyüklüğü hiçbir şekilde fark etmez Mina temizlik bu konuda size en doğru çözümü sunacaktır.

İsterseniz ev temizliği isterseniz fabrika ya da ofis temizliği; Büyük mekânlardaki temizlikler tek başınıza ya da işini bilen birinden destek almadan yapılmaz Yapmaya çalışsanız da günlerce süreceği için ya acemice ya da yeteri kadar temiz olmayacaktır. Mina temizlik firmamız geniş personel desteği ile hizmet sunacaktır. Yalnızca bir günlük değil isteğinize bağlı olarak haftalık ve aylık temizlik hizmeti de alabilirsiniz.

Mina temizlik tüm işlerinizi karşılayacak nitelikte ve büyüklüğe sahiptir. İstanbul temizlik şirketleri arasında her zaman lider olarak gösterilen firmamız müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiştir. Temizlenecek alan ne kadar büyük olursa olsun sorunsuz bir hizmet anlayışı destek sağlanır.

Ofis Temizliği Bizim İşimiz

Ev ve Ofis temizliği ne zaman yapılmalıdır sorusuna cevap verirken bunun çok farklı cevapları olduğu unutulmamalıdır. Birden çok kişinin gündelik işlerini yürüttüğü bürolarda bazen 3–4 kişi bulunurken bazen de onlarca kişi bulunabilir. Çoğu ofisin tatil günleri değişebilmektedir. Çalışanların tatil günlerine getirilen temizlik uygun şartlarda yapılır. Ev temizliği için bu durum tam tersi olabilir. Ailenin fertleri Pazar günü çalışmamaktadır ve bugün yapılacak bir temizlik onları çok etkileyecektir. Bu yüzden hafta için bir gün evin temizlenmesi uygundur.

Günlük veya haftalık evlerin ve büroların temizlenmesi işleminde yapılacaklar bellidir. Genel olarak temizlik yapılacaksa çöp sepetleri dökülmeli, küllükler boşaltılmalıdır. Dolap, masa, sehpa, sandalye gibi demirbaşların tozu alınmalı, çift kova sistemiyle paspas atılması gerekir. Camlar, trabzanlar, merdivenler ve korkuluklar uygun malzeme ve ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. WC, banyo gibi yerler dezenfektan özellikli maddeler ile temizlenmelidir.

Ev ve ofis temizliğinde profesyonel bir hizmet aranıyorsa Mina temizlik her zaman sizin yanınızda olacaktır. Biz 7/24 çalışma saatlerimizle en iyi temizliği yapıyoruz.

Temizlik Şirketleri

temizlik-minatemizlik.com

Temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamak ya da çalışmak her insanın ortak beklentisidir. Yaptığımız iş gereği üstlendiğimiz misyon temizlik şirketleri içinde en üst seviyeye çıkmaktır. Bunu da gerek çalışan personellerimizle gerekse temizlik esnasında kullandığımız ekipmanlarımızla sağlarız.

Gelişen teknolojiyle birlikte temizlik konusunda hizmet sağlayan pek çok firma çıkmıştır. Ancak bu firmalar içinde hepsinin başarılı sonuç ortaya çıkardığını söylemek doğru olmayacaktır. Mina temizlik olarak bu sektörde ilk yer alan markalardan biriyiz ve bunu da yaptığımız temizlik sonucunda ortaya koyarız.

Ev veya ofis gibi alanların dışında inşaat sonrası temizlik hizmeti de sağlarız. İstenilen her alanda beklenen hijyene ulaşılmasını sağlayan Mina temizlik İstanbul’un tüm içlerine hizmetini taşımaktadır.

Yaptığımız her temizlik sonrasında yalnız mekânın güzel görünmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda gözle görülmeyecek bakteri ve mikroplarında yok edilmesini sağlarız. Temizlik işlemi insan gücünün yanı sıra teknolojinin desteğine başvurarak da yapılır. Firmamız bünyesinde modern makinelere ve temizlik malzemelerine yer veririz.

İstanbul Apartman Temizliği

Apartman temizliği detay gerektiren bir hizmet modelidir. Apartman içinde çöplerin toplanması, haftalık ve aylık genel temizliklerin yapılması ve bu temizlik sonrasında hissettirilebiliyor olması da bizim ayrıcalığımızdır. Verdiğimiz tüm hizmetlerde önceliğimiz insandır. Bu nedenle insana vermiş olduğumuz değerden yola çıkarak temiz alanlar oluşturur temiz alanlar devrederiz. Apartmanda yaptığımız temizlik işlemi sonrasında yalnızca apartman sakinleri değil aynı zamanda apartmana gelen misafirlerde bunu hissedecektir.

Mina temizlik, İstanbul’daki tüm temizlik şirketleri arasından sıyrılmış ve giderek de büyümeye devam etmektedir. Apartman, inşaat, dış cephe, okul ve dershane gibi alanların dışında temizlik adına alınabilecek her ne hizmet varsa hepsini uzman bir ekiple gerçekleştiririz.

İstanbul Temizlik Şirketleri Ücretleri

İstanbul temizlik şirketleri ücretlerini belirlerken temizlik yapılacak olan alanı göz önünde bulundurur. Bu nedenle genel bir fiyattan bahsetmek doğru değildir. Yapılan temizlik günlük olabildiği gibi yalnızca haftalıkta olabilir. İşin tüm detayları fiyatın belirlenmesinde önemli bir etkendir ve Mina temizlik olarak biz her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda ekonomik fiyat politikasıyla hareket ederiz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Mayıs 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16