İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Tarabya Temizlik Şirketi

Tarabya Temizlik Şirketi

Temizlik hayatımızın zorunlu bir hizmeti ve etkinliği olarak bizi etkilemektedir. Kişiler hijyen ve yaşamaya uygun koşullar oluşturmak için temizlik adı altında çeşitli faaliyetler geliştirmektedir. Bu noktada kimi insanlar kişisel temizliğini sağlayabilirken kimi bireyler de bir hizmet satın almayı tercih etmektedir. Tercihlerin altında yatan değişik sebepler olabilmektedir. Kimi zaman daha profesyonel bir hizmet ihtiyacı kimi zaman vakit yetersizliğinden olabilir. Tarabya temizlik şirketi olarak hangi durum söz konusu olduğu fark etmeksizin sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Profesyonel Hizmetlerimiz: Tarabya Temizlik Şirketi

Bir temizlik şirketinden beklenen hususlar aslında ortalama olarak bellidir. Hizmet satın alan müşteriler belirli noktalara yoğunlaşarak bir beklenti içerisine girmektedir. Ancak her firma bu talepleri karşılama anında etkili olamayabilir. Temizlik firmalarının sahip olduğu tecrübe ve hizmet anlayışı noktasında burada değişiklikler meydana gelmektedir. Tarabya temizlik şirketi olarak bizler müşteri memnuniyeti temeli üzerine kurulmuş profesyonel bir temizlik anlayışını geliştirmekteyiz. Belirlediğimiz hedefler neticesinde çalışmalarımızı sergilerken aynı zamanda sizlere memnuniyet garantisi sunmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız dönütler neticesinde temizlik konusunda iddialıyız.

Firmamızın müşterilerimize sunduğu çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Elde ettiğimiz bunca başarı ve memnuniyet zaman içerişinde kazandığımız tecrübeden kaynaklanmaktadır. Yaklaşık 12 senedir bu sektörde oluşumuz bizleri diğer firmalardan ayıran özelliklere sahip olmamızı sağlar. Profesyonel olarak sağladığımız hizmetler arasında:

  • Ofis temizliği,
  • Ev temizliği,
  • Dış cephe temizliği,
  • Villa temizliği,
  • Koltuk ve halı temizliği,
  • Modern ve gelişmiş ekipman kullanımı,
  • Sağlığa zararsız temizlik malzemesi tercihleri yer almaktadır.

Bizleri tercih etmeniz doğrultusunda alana uygun olarak çalışanlarımızla birlikte planlı müdahaleler sunmaktayız.

Uygun Fiyatlarla Derinlemesine Temizlik

İlk defa bir temizlik firması ile çalışıyor ya da daha önceden kötü bir deneyime sahipseniz sizin için önemli olan bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında kuşkusuz fiyatlandırma da gelmektedir. Ancak bu konuda içinizi rahatlatacak çözümlere sahibiz. Firmamız müşterilerimiz ile başlangıçta yapacağı anlaşma neticesinde asla sonradan ekstra bir fiyatlandırmaya gitmemektedir. Üstelik Tarabya temizlik şirketi olarak piyasada bulunan ücretleri göz önünde bulundurarak ilerlemekteyiz. Her müşterimize uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Mayıs 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16