İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Okul Dershane Temizliği

Okul Dershane Temizlik

 

mina temizlik şirketi

Temizlik hiç şüphesiz hayatımızın olmazsa olmaz bir eylemidir. Her birey için gerçekleştirilmesi gereken bu işlem bulunulan alana göre değişiklik de gösterebilmektedir. Kabul edilmelidir ki aslında her alan için özel temizlik yöntemleri gerekmektedir. Örneğin bir mutfak temizliği ile dış cephe temizliği aynı olmamaktadır. Bundan dolayı kişiler firma tercihi yapacağı zaman bu doğrultuda dikkat etmelidir. Firma olarak her alan için ayrı bir özen gösterdiğimiz gerçektedir. Ancak okul dershane temizliği diğer durumlardan daha büyük bir özeni içermektedir.

Okul Dershane Temizliğinin Önemi

mina temizlik şirketi

Kişilerin bulunduğu alanlarda geçirdiği vakit arttıkça o ortamda yapılması gereken temizlik de büyük önem taşır. Okul ve dershaneler de bu alanların başında yer alır. Okul dershane temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları da arttıran bir diğer durum ise burada yaşça küçük bireylerin bulunmasından gelmektedir. Küçük yaşta olmaları kişileri daha korumasız yapacağından bu alanda yapılacak olan temizliğin uzun süreli idare etmesi de gerekmektedir. Firmamız bu noktada gerekli ekipmanları yurt içi ve yurt dışından temin ederek işlemi tamamlamaktadır.

mina temizlik şirketi
Okul ve Dersane Temizliği

Son zamanlarda ülkemizin ve dünyanın gündeminde olan korona da bu konudaki dikkati giderek arttırmaktadır. Aslında korona olmasa da günümüzde her an bir virüs ve bakteri tehlikesi bulunmaktadır. Bundan dolayı temizlik her zaman dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Firmamızın okul ve dershaneler de yapacağı temizlik sırasında izlediği adımlar bulunmaktadır:

  • Öğrencilerin özellikle bulunup temas ettiği noktaları tespit etmek,
  • Sıra, masa gibi alanların kimyasal olmayan malzemelerle temizlenmesi,
  • Lavabo gibi alanlarda buharlı temizlik,
  • Derinlemesine bakteriyi yok etmek,
  • Belirli bir süre boyunca yüzeylerin bakteri tutmasını engellemek.

Ucuz Temizlik Fiyatlandırmaları Bizlerde

mina temizlik şirketi

Kişiler profesyonel temizlik konusunda firma araştırması yaparken dert yandığı kimi durumlar bulunmaktadır. Bunlar arasında fiyatlandırmalar yer alır. Firmamız temizlik sektöründe yaklaşık 14 yıl tecrübe edinmiştir. Kişilerin gerekli taleplerini bu noktada çalışanlarımızla güzel belirledik. Fiyatlandırma konusunda da sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Piyasada güncel fiyatları takip etmekteyiz. Bununla birlikte çalışanlarımızın da hakkını verebileceğimiz ancak aynı zamanda sizlerin cebine uygun olacak makul fiyatları sizlere sunmaktayız.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ağustos 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16