İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Gündelik Temizlikçi Kadın

Gündelik Temizlikçi Kadın

Gelişen dünya içerisinde cinsiyetlere verilen toplumsal kimlik rollerinde de değişimler meydana gelmektedir. Geçmişe baktığımızda temizlik işi daha çok bir kadın işi olarak lanse edilirken bu durum artık tamamen farklılaşmaktadır. Kadınların iş hayatında daha çok yerini bulması ile birlikte toplum tarafından yanlış bir şekilde paylaştırılan ev işlerinde de aksamalar meydana gelmektedir. Bu durum firmamızca baştan beri kabul görmemekte toplumsal dayatmalara karşı çıkmaktayız. Ancak iş hayatınızda olan bu gibi hareketlilikler neticesinde gündelik temizlikçi kadın arayışındaysanız sizlere yardımcı olarak işlerinizi halletmenizi sağlamaktayız.

Deneyimli ve Güvenilir Gündelik Temizlikçi Kadın

Firmamız çeşitli çalışanları ile birlikte yaklaşık 14 senedir temizlik sektöründe çalışmalar sergilemektedir. Müşterilerimize kattığımız memnuniyetler neticesinde de bu alanda oldukça ön planda olmaktayız. Bizler çalışanlarımızın sizler adına en iyi sonuçlar elde edeceğine kefiliz. Bu noktada eğer gündelik temizlikçi kadın ihtiyacı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda belirlenen gün, tarih içerisinde gerekli işlerinizin tamamını profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Ev içerisinde oluşan işler çok çeşitlilik göstermektedir. Bu noktada işi yapacak kişinin edindiği tecrübe sayesinde sizlerin en iyi sonuçlara ulaşmanız ancak mümkün olur. Firmamızın çalışanlarına verdiği gerekli eğitim ve bilgilendirmeler ile sürekli gelişimi sağlanmaktadır. Değiştirdiğimiz ekipman ve temizlik malzemelerine olan uyumları sayesinde herhangi bir alanda temizlik işlerinizi derinlemesine çözmekteyiz. Bizlere ulaşarak ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz çalışan sayımızı bize bildirebilirsiniz. Bu sayede zamanınızdan tasarruf edebilir, temizliğe ayıracağınız vakti daha farklı alanlara harcayabilirsiniz.

Son Teknoloji Temizlik Ekipmanları

Firmalar arasında eğer bir farklılık oluşturmak istiyorsak bunun ilk koşulu müşteri memnuniyetinden geçmektedir. Firma olarak bunun farkındayız. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak adına ise profesyonel çalışma şartlarını oluşturuyoruz. Temizlik adına bizlere taleplerinizi dile getirdiğinizde çözüm bulabilmemiz için gerekli ekipman ve malzemeleri bulunduruyoruz. Firmamız:

  • Alerjiye karşı temizlik malzemesi,
  • Hayvan dostu temizlik deterjanları,
  • Kimyasal barındırmayan temizlik losyonları,
  • Gereken alanlarda buharlı temizlik makinesi,
  • Derinlemesine temizlik sağlayan ekipmanları bünyesinde bulundurmaktadır.

Gelişen çağ ile birlikte değişimleri de takipte olduğumuzdan çoğu zaman ekipmanlarımızda güncellemeye gitmekteyiz. Bu sayede sizlere en güvenilir, kesin ve profesyonel hizmeti sunabilmek için çok çabalıyoruz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ağustos 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16