İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik, ortamdaki bakteri ve virüslerin yok edilmesi kişinin kullanımına uygun ortamlar oluşturulmasını sağlayan bir işlem olmaktadır. Her temizlik kendi koşulunda belirli bir özveri ve zorluğu içermektedir. Kişiler bu noktada kimi zaman bir yardıma ihtiyaç duyar çünkü kişisel çaba yetersiz kalabilmektedir. Dış cephe cam temizliği de tam olarak bu noktada ortaya çıkmaktadır. Özellikle yüksek katlı ya da geniş alana sahip ortamlarda bir temizlik firması kişilerin işini çok ciddi bir manada kolaylaştırmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Konusunda İddialıyız

Temizlik firması piyasası içerisinde bulunan firmalar çeşitlilik gösterir. Her firma edindiği tecrübesi doğrultusunda hareket etmektedir. Kimi firmalar gerçekçi davranırken kimisi ise tamamen yalandan ibaret varsayımlar üzerinde ilerlemektedir. Ve bundan dolayı müşterileri istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman bir adım önde tutmaktadır. Bundan dolayı kişilerin taleplerini iyi incelemekteyiz, buna göre plan düzenler ve harekete geçeriz.

Dış cephe cam temizliği de tam olarak bu noktada etkili olmaktadır. Bu alan temizlik konusunda oldukça zor ve dikkat gerektiren bir unsurdur. Bizlerin belirlediği adımlar ise profesyonel olmamız noktasında oldukça önemli olmaktadır. Dış cephe temizliğini zorlaştıran kimi noktalar bulunur:

  • Dış cephenin yükseklik noktası,
  • Geniş alanı kapsaması,
  • Bulunan leke ve izler,
  • Çalışanın gerekli güvenliğini sağlamak,
  • Hareket kısıtlığından dolayı kısa sürede kesin çözümler bulmayı sağlamak önemlidir.

Bu durumlara çözüm bulmak yapılacak olan temizlik konusunda da iyi sonuçlar oluşturmaktadır.

Kısa Sürede Derin Temizlik İçin Ulaşın                                       

Firmamız 14 yıldır edindiği tecrübe sayesinde profesyonel hizmet sunma konusunda oldukça iddialıdır. Bizler müşterilerimizin zamanından çalmak bir yana dursun sizlere zaman kazandırmak adına bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Temizlik işlemini gerçekleştirecek vakit bulamayan ya da destek isteyen bireylerimize bu noktada yardımcıyız. Yalnız temizliğinizi yaparken de sizleri işlerinizden de alıkoymamak adına hızlı hareket ve derin temizliği sağlamaktayız. Kullandığımız temizlik malzemeleri leke ve kirlere direkt olarak etki etmektedir. Bundan dolayı zaman almadan sonuca götüren bir unsur olmaktadır. Bizlere telefon numaramızdan ulaşarak temizlik günü konusunda randevu alabilirsiniz, derinlemesine ve profesyonel temizliğe ulaşabilirsiniz.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Aralık 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16