İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Cihangir Temizlik Şirketi

Cihangir Temizlik Şirketi

Temizlik işlemini gerçekleştirmek istiyor ancak bunun için profesyonel bir temizlik firma anlayışında mısınız? O zaman doğru bir adreste bulunmaktasınız. Cihangir temizlik şirketi olarak sizlerin temizlik taleplerinizi en doğru şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Temizlik hangi alanda olursa olsun hangi leke veya pis durumda olursa olsun sizler adına gerekli günde gelerek işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu durumları gerçekleştirirken izlediğimiz yollar, dikkat ettiklerimiz ve firmamız hakkında gerekli bilgileri ise bu yazımızda bulmanız mümkün olmaktadır. Bizlerle tanışmadan temizlik firması tercih etmemelisiniz.

Cihangir Temizlik Şirketi Kimdir, Nedir?

Temizlik firması sektöründe bulunmaktayız. Ve yaklaşık olarak 12 yıldır temizlik faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Cihangir temizlik şirketi olarak bizler müşterilerimizin taleplerini detaylı olarak incelemekte ve buna göre hareket etmekteyiz. Firmamız temizlik sektörü içerisinde olan gelişmeleri yakın takibe alarak sizlere katkı sunabilecek her alanda dikkatini toplamaktadır. Örneğin yapılan fiyatlandırmalara özellikle bakmakta ve buna göre sizlere fiyat biçmekteyiz. Bununla birlikte yeni çıkan bir temizlik ekipmanı ya da malzemesini bizzat inceleyip faydalı gördüğümüz noktalarda sizler için kullanmaktayız. Bizler temizlik konusunda iddialı ve müşterilerine memnuniyet kazandırmak isteyen bir firmayız.

Temizlik şirketimiz müşteri temelli ilerlemektedir. Aslında olması gereken durumda budur fakat her firma bunu doğru bir şekilde gerçekleştirmeyebilmektedir. Sizlerin bize ulaşması ile birlikte aslında çalışma ortamımız oluşmaktadır. Bununla birlikte isteklerinizi sizlerden almaktayız. Hatta gerektiği koşullarda temizlik yapılacak alanları inceleyerek sizlerle gerekli görüşmeleri gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede beklentilerinizi öğrenmekte ve tamamen buna yönelik olarak temizlik faaliyetlerimizi sergilemekteyiz.

Temizlik Ücretleri Nelerdir?

Müşterilerimiz tarafından en merak edilen konulardan birisi budur. Cihangir temizlik şirketi olarak müşterilerimizin cebine uygun fiyatlandırmalara gitmek en büyük hedefimizdir. Bu noktada dikkat ettiğimiz hususlar bulunur. Belirlediğimiz bu noktalara göre net bir hesaplamaya gidebilmekteyiz. Bakıldığında:

  • Alanın büyüklüğü,
  • Özellikle istenen bir ekipman, malzeme kullanımı,
  • Piyasa içerisindeki fiyatlandırmalar,
  • Tercih edilen temizlik alanı (halı, ev, ofis vs.)
  • Halı ya da koltuk yıkama durumlarında temizlik yapılacak olan adet sayısı ya da metrekare etkili olmaktadır.

Firma olarak tüm bunları göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz temizlik noktasında cebinize uygun ancak fazlasıyla profesyonel bir çalışmayı sizlere sunmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Haziran 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16