İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

Böcek Haşere İlaçlama

Böcek Haşere İlaçlama

Yaşam alanlarımızda belirli bir standart oluşturmak istemekteyiz. Temiz, hijyenik ve istenmeyen durumlardan uzak bir alan daha yaşanabilir olmaktadır. Böcek ve haşerelerde tam olarak bu noktada istenmeyen durumlar arasında yer almaktadır. Çoğu zaman zehirsiz olsalar da kimisi zehirli olabilmektedir. Aynı zamanda kişilerde rahatsızlık hissi oluşturmaktadır. Onlarla bir arada bulunma düşüncesi küçük çocuk ve bebekler için de oldukça zararlı olabilmektedir. Hele bir de evcil hayvanınız varsa. Bu durumda böcek haşere ilaçlama sizlere yardımcı olacak bir noktadır.

Sağlığa Zararsız Böcek Haşere İlaçlama Fırsatı

İlaçlama işlemi istenmeyen durumlardan kişileri kurtaracağı için kesin çözüm olarak görülmektedir. Aslında genel anlamda kesin çözümü de sunmaktadır. Ancak kullanılacak olan ilaç, ilaçlama yöntemi ve yapacak kişi büyük önem taşımaktadır. Bu noktada gerekli bilgiye sahip olmayan kişilerce yapılması insan sağlığına zarar verebilecek noktalara ulaştırabilmektedir. Ortamda bulunan kişi sayısı ve yaş ortalamasıyla birlikte bu durum daha da önem kazanmaktadır. Savunmasız durumdaki canlılar için ilaçlamayı yaptıracak firmaya karar verecek olanın çok titiz tercih yapması gerekmektedir. Böcek haşere ilaçlama firmalarını iyi araştırmalıdır.

Firmamız temizlik konusunda her noktada kişilere yardımcı olmaktadır. Değişik ortam ve noktalarda müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Sadece ortam temizliği ile kalmayarak müşterilerimize böceklenme konusunda da yanında olmaktayız. Bünyemizde geliştirdiğimiz bu alan neticesinde kişilerin böcek derdinden kurtulmasını hedeflemekteyiz. Dilerseniz:

  • Ev,
  • Okul,
  • Ofis,
  • Sinema,
  • Bahçe,
  • Restoran gibi alanlarınızda böcek ve haşere ilaçlama konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Sağlığa zararı dokunmayan ancak böceklerin bulunmasını engelleyecek ilaçlama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Titiz İlaçlama İşlemi İçin Ulaşın

İlaçlama işlemi derinlemesine yapılması gereken bir unsurdur. Böcek ve haşerelerin hangi ortamda bulunacağı nereden nereye geçiş yapacağı belli olmamaktadır. Bu noktada ilaçlama yapan çalışanlarımız her bir alanı olasılık vererek bu doğrultuda eğilim göstermektedir. Dip köşe temizlik kavramını böcek ve haşere ilaçlarken gerçekleştirmekteyiz. Her bir köşe ve duvar dipleri için ilaçlama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Böceklerin tekrar gelmesini engelleyecek noktalara özellikle ilaçları iletmekteyiz. Bu sayede geçici çözüm değil kalıcı sonuçlar elde etmeyi hedeflemekteyiz. Bizlere ulaşarak titiz ilaçlama işlemimizden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Haziran 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16