İstanbul'un En Güvenilir ve Prestijli Temizlik Şirketi
Mina Temizlik Şirketi

Blog

TEMİZLİK FİRMASI

http://temizlik-hizmeti-minatemizlik.com

Temizlik ,Hizmeti Mina

Daha sağlıklı evler ve daha sağlıklı mekanlar oluşturabilmek için yaşadığınız yeri temiz tutmanız çok önemlidir. Hızlı yaşam ve beraberindeki vakit azlığı ise beklenen kalitede temizlik yapılmasına müsaade etmeyebilir. İşte bu noktada İstanbul temizlik şirketi tercihi çok önemlidir. Çünkü seçtiğiniz temizlik firmasının sizin beklentilerinizi karşılayabilecek ve size daha temiz ve hijyenik yaşam alanları oluşturabilecek ekip ve ekipmana sahip olması gerekir.

Mina Temizlik,İstanbul temizlik şirketleriarasında 15 yıllık güçlü bir geçmişse sahiptir. Bu köklü geçmişimiz sayesinde elde etmiş olduğumuz deneyimler bizi sektör içinde bir numaraya taşımış ve İstanbul’da gerek ev temizliği gerekse ofis temizliğinde lider duruma getirmiştir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği gibi profesyonellik gerektiren tüm temizlik işlemleri vardır. Biz başladığımız ya da başlayacağımız temizlik hizmetinde müşteri beklentisine önem veririz. Sağlığa zararlı olabilecek hiçbir ürünü kullanmadığımız gibi temizlik esnasında kullandığımız araçları da temizlenecek yere göre belirleriz.

Firmamız tarafından kullanılan tüm ürünler TSE standartlarına uygundur. İnsan sağlığına zararı dokunabilecek hiçbir temizlik malzemesi kullanılmaz. Tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımızla birlikte geniş bir ekip oluşturur temizliğin boyutu ve detayı ne şekilde olursa olsun kısa sürede tamamlarız.

Mağaza Temizliği
Mağaza Temizliğihttp://Temizlik-hizmeti-minatemizlik.com

Hangi Evlere Profesyonel Temizlik Gerekir?

Ev temizliği denildiğinde bunun herhangi bir ayrımı yoktur. Bu nedenle profesyonel temizlik hizmetinden herkes faydalanabilir. Her ev düzenli olarak temizlenmeli ancak özellikle bebekli ve hayvan beslenen evlerde temizlik aralıklarının daha sık olmasına dikkat edilmelidir.

Profesyonel Temizliğin İçeriği Nasıldır?

Profesyonel temizlik, temizliğin gerekli olduğu tüm alanlarda hata yapmadan temiz alanlar oluşturmaktır. Bunun dışında bir temizlik işleminde şunlara dikkat etmek gerekir:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Kısaca Mina Temizlik…

Kısaca Biz : Mina Temizlik Şirketi 2006 yılında İstanbul’da hizmete girmiştir. Sadece web sitemiz üzerinden son 1 yılda 300’den fazla kişiye hizmet verdik. Avrupa yakasının tamamında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği gibi bir çok kategori de hizmet vermektedir. 24 Personeli ile hizmetinize hazırdır.

Merkez Ofis Adresi:  Kemal Paşa Mah. Namık Kemal Caddesi, 3.Sokak, No: 3/A Bahçelievler/ İstanbul

Merkez Ofis Sabit:  0212 909 07 91

Bilgi Hattı & GSM: +90 532 455 16 02

Whatsapp İletişim: +90 532 455 16 02

RECENT POSTS

Online Randevu Al

https://www.minatemizlik.com/
Ağustos 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Biz Sizi Arayalım…

Sadece 10 saniye içerisin de istediğiniz gün ve tarihe temizlik randevusu oluşturun. 1 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Style Switcher

Call Now ButtonTemizlikçi Çağır - 0532 455 16